Hooaja viimane etapp – Jõulumäe Arctic Sport Rattamaraton

Septembrikuu esimesel laupäeval toimuva Jõulumäe Arctic Sport Rattamaratoni stardiprotokolli on kantud üle 1040 osaleja. Ilmaprognoos lubab juubelihooaja viimaseks etapiks Pärnumaal 16 soojakraadiga päikse ja vahelduvate vihmasabinatega ilma.

Eelregistreerumine Hawaii Express Estonian Cup sarja juubelihooaja viimasele etapile lõpeb, 2. septembri, südaööl.

Jõulumäe etapist võtab ka seekord osa Eestimaa rattauhkus Rein Taaramäe.

Jõulumäe Tervisespordikeskusest algav 62 km pikkune maratoni rada kulgeb suuremas osas kaunis parkmetsas, kus pinnaseks on kõvapõhjaline metsatee, samblane metsaalune ja liivane luitepealne. Vahelduseks leidub ka sooäärseid turbaauke. Tänavuse maratoni rada kattub osaliselt eelmise aasta rajaga. Rajameister on teinud väikeseid muudatusi kogu raja ulatuses, mõned lõigud on väljas, mõned uued jällegi sees.

Põhisõidu lähe antakse keskpäeval kell 12.00. Shimano Poolmaraton on 32 kilomeetrit pikk ja saab stardipaugu kell 13.30. Maratoni rajal on 4 teenindus-toitlustuspunkti (TP-d), kahekümnekuuendal kilomeetril ootab Premium7 Vahefiniš, Europark Mäefiniš on kahekümnekaheksandal kilomeetril Kelgumäel. Hansgrohe kiirenduskilomeeter saab alguse 41.-l kilomeetril.

Võistlejad saavad ennast pesta Jõulumäe Tervisekeskuse peamajas. Pesemine maksab 1 euro.

Vaata Jõulumäe Arctic Sport Rattamaratoni ajakava, rajakirjeldust ja asukohta siit

Oma stardinumbrit näed siit

Registreeri oma pisipere Herkuless tasuta lastesõitudele siit

Juubelihooaja autasustamine ja lõpetamine

Anname varakult teada, et sarja kokkuvõttes parimate autasustamise tseremoonia toimub taas peale Škoda rattalaata 24. oktoobril, VenusClub-is Tallinnas. Rattapeol loosime välja ka Hawaii Expressi poolt välja pandud auhinna Fatbike.

Jõulumäel autasustame sarja nooremaid ja veteran vanuserühmi. Auhinna tseremoonia toimub kohe peale Jõulumäe etapi autasustamist.

Seega palume Jõulumäel  lõpuautasustamiseks valmis olla alljärgnevatel vanuserühmadel:

Herkuless Lastesõitude Poisid ja tüdrukud 12a.

Shimano Poolmaratoni M14; N14-16; M16; N35+ ja M60

Maratoni vanuserühmal M18

Sarja Raudseimate meenete väljastamist alustame samuti Jõulumäel ja lõpetame vajadusel Rattalaadal.

Herkuless kingituse saavad Lastesõitude vähemalt 5 etpist osavõtnud lapsed

ja Hawaii Express kingituse  Poolmaratoni või Mararatoni kõik etapid läbinud ratturid samuti ka kevadise 1/8/500  Luuregrupi kooseisus kõik etapid läbinud ratturid.

Mongoose Fatbike

Hooaja pidulikul lõpetamisel loosime välja kõikide osalejate vahel Fatbike. Fortuunaks on Herkuless lastesõitude parimad.

Igalt etapilt oleme Fatbike-i loosikorvi lisanud 10 nime – 8 Maratondistantsilt ja 2 Poolmaratonidistantsil osalenud ratturit. Hawaii Expressi poolt välja pandud auhinna Fatbike favoriidid leiad allolevalt lingilt. https://estoniancup.ee/loosiauhinnad/

nl03-002

Toetajad