Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton

Oluline info osavõtjatele

Üritus toimub oma tuntud headuses ja raskuses Uulu asula ja Tolkuse raba vaatetorni vahelisel alal looduskaunis parkmetsas. Rajale jagub paar kruusalõiku, hulgaliselt pehmet metsaalust, kõvapõhjalist metsarada, liivaseid lõigukesi ja sõltuvalt vihma rohkusest ka paar mudast auku.

Selle aasta rada kattub suures osas eelmise aasta omaga (mõned künkad ja lõigud väljas, mõned uued aga juures). GP ja Maraton stardivad esmalt künklikumale Riia poolsele ringile suunaga Tolkuse raba vaatetorni poole ja siis teevad tiiru Uulu poolsel siledamal ringil. Poolmaraton stardib nagu ikka Uulu poole, kus siledam metsaalune. Finishisse tullakse sel korral üle Jõulumäe tõusu kasutades uut serpentiini, kust jääb finishisse 1 km. Käiakse pealtvaatajate rõõmuks staadionilt läbi, üle tunneli, mõnesaja meetrine paun metsas ja laskumine finishi suunas.

Kes teeb sarjas esimest sõitu, saab numbri kätte hommikul sekretariaadist. Kohapeal saab registreeruda, nii enda kui ratta puhtaks pesta. Seega, tere tulemast!

PESEMINE

Rattapesu (voolik pihustiga, mitte survepesu) asub kolmes kohas: autasustamislava kõrval, välisöökla juures ja sekretariaadist vasakule majade vahel.

Ennast saab pesta Jõulumäe Tervisekeskuse peamajas. Pesemine maksab 1 euro.

Stardid

Matkasõit11.08.2024

Võistluspäev18.08.2024

Distantsid

Grand Prix60 km

Maraton46 km

Poolmaraton23 km

Lastesõidud500m - 2 km

Võistluspaika saabumine

Sõida 24 km Pärnust Riia suunas, sealt pööra vasakule (silt näitab Jõulumäele) ja sõida umbes 3 km ning oledki kohal.

Navigeeri võistluspaika mugavalt:

Ava WazeAva Google Maps

Etappi toetavad

Toetajad