Loosiauhinnad

Loosiauhinnad väljastatakse õnnelikele võitjatele või nende esindajatele ainult vastava etapi matkasõidule järgneval võistluspäeval sekretariaadi telgist.
Esindajast tuleks eelnevalt teatada meili teel sekretariaat@estoniancup.ee
Hiljem möödunud etapi loosiauhindade väljastamist ei toimu.

18. Jõulumäe Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Selgub võistluspäeval

  • A.Le.Coq

    auhind

    Marek Viikoja

  • Hansgrohe

    auhind

    Taive Seire

  • Gardena

    auhind

    Andres Kullam

  • EuroPark

    auhind

    Hannes Aron

  • Torq

    auhind

    Raoul Johanson

MAPRI Ehitus 18. Otepää Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Erik Raag

  • A.Le.Coq

    auhind

    Kristo Peterson

  • Hansgrohe

    auhind

    Katrin Ubaleht

  • Gardena

    auhind

    Janek Piho

  • EuroPark

    auhind

    Kristjan Vinkman

  • Torq

    auhind

    Margus Tamm

3. Lähte Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Selgub võistluspäeval

  • A.Le.Coq

    auhind

    Tiit Paju

  • Hansgrohe

    auhind

    Heigo Terasmaa

  • Gardena

    auhind

    Tiit Lubi

  • EuroPark

    auhind

    Ave Ots

  • Torq

    auhind

    Kaili Trossmann

10. Kalevipoja Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Kaspar Kõiv

  • A.Le.Coq

    auhind

    Raivo Laanemets

  • Hansgrohe

    auhind

    Marleen Arula

  • Gardena

    auhind

    Lauri Lissmann

  • EuroPark

    auhind

    Stewe Mets

  • Torq

    auhind

    Svetlana Potashenkova

15. Raplamaa Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Kaupo Kattai

  • A.Le.Coq

    auhind

    Valdek Venno

  • Hansgrohe

    auhind

    Kaido Kriisa

  • Gardena

    auhind

    Kaimo Sulbi

  • EuroPark

    auhind

    Peeter Pert

  • Torq

    auhind

    Valmar Viisel

3. Valgehobusemäe Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Mihkel Uutar

  • A.Le.Coq

    auhind

    Sergo Kont

  • Hansgrohe

    auhind

    Rasmus Ründva

  • Gardena

    auhind

    Tiit Karus

  • EuroPark

    auhind

    Mait Saar

  • Torq

    auhind

    Urmas Jool

3. Põleva Kivi Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Ron Rooni

  • A.Le.Coq

    auhind

    Sirle Randoja

  • Hansgrohe

    auhind

    Peeter Kurg

  • Gardena

    auhind

    Hardi Raiend

  • EuroPark

    auhind

    Stewe Mets

  • Torq

    auhind

    Janek Laanisto

4. Kuusalu Rattamaraton

  • Subaru

    auhind

    Vahur Õunpuu

  • A.Le.Coq

    auhind

    Karli Kannenberg

  • Hansgrohe

    auhind

    Peep Kuldkepp

  • Gardena

    auhind

    Janek Laanisto

  • EuroPark

    auhind

    Janek Resev

  • Torq

    auhind

    Eedi Sepp