Loosiauhinnad

Loosiauhinnad väljastatakse õnnelikele võitjatele või nende esindajatele ainult vastava etapi matkasõidule järgneval võistluspäeval sekretariaadi telgist.
Esindajast tuleks eelnevalt teatada meili teel sekretariaat@estoniancup.ee
Hiljem möödunud etapi loosiauhindade väljastamist ei toimu.

Karujärve Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Ragnar Adamson

  • Subaru

    auhind

    Selgub võistluspäeval

  • A.Le.Coq

    auhind

    Priit Rahnel

  • Hansgrohe

    auhind

    Andres Lauk

  • Gardena

    auhind

    Jaan Jõgi

  • Põltsamaa

    auhind

    Mari Kald

19. Jõulumäe Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Andre Küüsvek

  • Subaru

    auhind

    Ergo Pank

  • A.Le.Coq

    auhind

    Aivar Linsi

  • Hansgrohe

    auhind

    Tiia Tomson

  • Gardena

    auhind

    Peep Eenraid

  • Põltsamaa

    auhind

    Merle Siimsen

Hauka Laada Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Joonas Maanurm

  • Subaru

    auhind

    Selgub võistluspäeval

  • A.Le.Coq

    auhind

    Ülar Morel

  • Hansgrohe

    auhind

    Martin Laas

  • Gardena

    auhind

    Svetlana Potasenkova

  • Põltsamaa

    auhind

    Naima Raiv-Altosaar

18. Elva Rand & Tuulberg rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Alar Parv

  • Subaru

    auhind

    Keijo Priks

  • A.Le.Coq

    auhind

    Gunnar Tungal

  • Hansgrohe

    auhind

    Keiu Külv

  • Gardena

    auhind

    Urmas Pungar

  • Põltsamaa

    auhind

    Ken Gregor Hiiemäe

16. Raplamaa Frank Kutter Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Märt Rooden

  • Subaru

    auhind

    Meelis Tolm

  • A.Le.Coq

    auhind

    Andres Riismann

  • Hansgrohe

    auhind

    Ivika Lainevee

  • Gardena

    auhind

    Andres Kask

  • Põltsamaa

    auhind

    Erki Ulm

11. Kalevipoja Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Erki Jaanson

  • Subaru

    auhind

    Margus Jõesaar

  • A.Le.Coq

    auhind

    Riho Leben

  • Hansgrohe

    auhind

    Annikki Lugenberg

  • Gardena

    auhind

    Elisa Islamova

  • Põltsamaa

    auhind

    Aivar Linsi

Neolife 4. Valgehobusemäe Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Madis Limberg

  • Subaru

    auhind

    Selgub võistluspäeval

  • A.Le.Coq

    auhind

    Hannes Külv

  • Hansgrohe

    auhind

    Margus Sarapuu

  • Gardena

    auhind

    Merilin Jürisaar

  • Põltsamaa

    auhind

    Marten Tinder

4. Põleva Kivi Rattamaraton

  • SYNLAB

    auhind

    Illar Lood

  • Subaru

    auhind

    Heigo Vuuk

  • A.Le.Coq

    auhind

    Aivar Linsi

  • Hansgrohe

    auhind

    Reiko Rosenthal

  • Gardena

    auhind

    Andrus Sojone

  • Põltsamaa

    auhind

    Tarvi Männi