Raplamaa mäed ootavad!

Estonian Cup 2024 alustab hooaega esimese etapiga.

Juba sel laupäeval stardib Estonian Cup Veloplus 22. Raplamaa maraton!
Ilm tõotab tulla põhjamaiselt karge, kuid mõnusalt päiksepaisteline ja kuiv. Keskmised temperatuurid ca 7 – 12 C. Ilmselt võib päikese käes soojemgi olla.

Stardid ja distantsid:

11.00 tavapäraselt TASUTA Mamma Tillusõit ning Hepa N/M10 ja N/M8 sõidud
12.00 EuroPark Grand Prix 65km
12.20 Jetoil Poolmaraton 23km (NB muutunud kellaeg).
13.00 Gardena Maraton 48km

Uue asukohaga võistluslinnak!

Eelmisest aastast alguse saanud uuendused Raplamaa rattamaratonil saavad jätku. Lisaks lõiguti uuenenud võistlustrassidele on sellel aastal saanud uue asukoha ka võistluslinnak. Võistluslinnak asub nüüd esmakordselt Keava aleviku kesksel kaunil Keava suveaia ja endise Keava kooli staadioni ja pargi alal. Keava on ligikaudu 300 elanikuga nn aedlinnak ning suveaed ja staadion piirnevad kolmelt küljelt elumajadega, mistõttu palume suhtuda eraomandisse lugupidavalt ning hoolivalt. Ruumi parkimiseks ettenähtud parkimisaladel ja liikumiseks võistluslinnaku territooriumil on piisavalt.

Et Raplamaa rattamaratoni vaimsus ei kaoks läbib trass nii Keava mägesid, ületab Paluküla hiiemäge ning teeb ringi ümber Keava raba, kuid seda taas mõnevõrra teistmoodi. Loe rajakirjeldust täpsemalt siit

Toitlustus ja pesemisvõimalused.
Raplamaa maratonil seekord tasuta etapijärgset toitlustust ei pakuta. Küll aga on koha peal olemas toitlustuspartner, kelle kaudu saab maitsvat süüa ja juua osta.

Parkimine.
Tiimide parkimine toimub selleks EuroParki tähistusega aladel vastavalt nimekirjale: eelmise hooaja 30 võistkonda + 6 naiskonda, igale tiimile max 2 autokohta.

Gardena robotniiduki leiab oma omaniku!

Raplamaa etapil saab lõpu Estonian Cupi pikaajalise sponsori Gardena robotniiduki SILENO Life 2024 loosimäng.

Auhinna annab üle isiklikult Gardena turundusjuht Kristen Soo. Loosis osalemiseks peab kindlasti Raplamaa etapil ka ise osalema, sest auhind läheb loosi ainult koha peal olevate inimeste vahel.

Rõõmu vitamiinide kingitus kõigile osalejatele!

Esimesel etapil saab koos numbriga kaasa ka Rõõmu vitamiinide ühe magneesiumi testeri, mis on just vastupidavusala harrastavatele inimestele vajalik abivahend!

Toetajad