MTB Fest seljataga, terve hooaeg ees

Hingame veidi kergendatult, sest suur asi olümpiamänge silmas pidades sai tehtud. UCI kalendris olnud maastikurattatuuri võitis meie hetke tõenäoliselt parim maratonisõitja Peeter Pruus, Mari-Liis Mõttus jäi napilt teiseks. Eestlased noppisid portsu UCI punkte ja ehk saame siiski maastikuratturid olümpiale.
Meie hooaeg jätkub nüüd Valgehobusemäe etapiga, sinna kutsub tervet eesti rahvast televiisorikastist tuntud Tõnis Niinemets. Valikus on Põltsamaa tillu- ja lastesõidud, Jetoil poolmaraton, Gardena maraton ja Hawaii Express GP. Radu igale maitsele ja pereliikmeid, kes sadulasse ei taha hüpata lõbustab Valgehobusemäe spordikeskus. Rajad kulgevad mööda maalilisi männimetsasid Jänedale, Nelijärvele ja Aegviitu. Poolmaraton rahulikumalt, maraton juba tempokamalt ja GP ässadele on lõpus kirsiks tordil Valgehobusemäe XCO raja valitud palad. Endiselt on võimalik võistluspäeva hommikul muuta distantsi maratonilt GP-le ja vastupidi. Kohe esimesel etapil kogunes sekretariaati hunnik varustust, palume lahkesti minna küsima oma asju sekretariaadist.
Üks päev enne saavad kõik osalejad, kes on selleks sarjale loa andnud, ka lühisõnumi Europark teejuhatusega võistluskeskusse ja samakätt ka esialgse tulemuse peale lõpetamist.
Kui on vahepeal kahe silma vahele jäänud esimese etapi võitja muljed, siit vaata võitja intervjuud tagantjärele siit https://youtu.be/1Se7CR9JKys

 

Kohtume juba selle laupäeval Valgehobusemäel !

Toetajad