Videoülevaade 1. etapist

Nüüd on just  ideaalne aeg läbi sõita Hawaii Express Estonian Cup Lezyne 1. Tallinna virtuaalarvestusega rattamaratoni rada.

Aga enne, kui lähed päris aja peale sõitma soovitame läbi vaadata rada tutvustav video. Hetkel kehtivad Covid viiruse tõttu veel mõned piirangud, seega tuleb järgida mõningaid reegleid.

Mida ja kuidas, vaata siit:

Kui tahad täpsemalt teada, mida kujutab endast Hawaii Express Estonian Cup Lezyne 1. Tallinna virtuaalarvestusega rattamaratoni 21km ring, siis vaata meie sõprade Grisha ja Jaagu poolt valmistatud videoklippi. See annab selgema ülevaate, mil moel rada kulgeb Mustamäe-Harku radadel, mida endast kujutavad Harku rabalõigud ning kus jõudu varuda Mustamäe-Nõmme teravateks tõusudeks. Kindlasti soovitame raja enne läbi sõita, kui lähed aja peale panema.

Vaata videot siin:

Meeldetuletuseks, kuidas käib esimene etapp ning mõned soovitused:

– Rada võib käia nii mitu korda sõitmas kui soovite ja oma tulemuse võib ära saata iga kord, see arv pole limiteeritud. Lõpuks läheb arvesse parim tulemus.
– Sõites pidage meeles, et liiklus on avatud ehk ülesõitudel ja ka rajal palun olge tähelepanelik. Kogu rattasõidu etikett kehtib ja olge kaasvõistlejate osas sõbralikud ning mõistvad.

Ajavõtt:

1. Pane GPS tööle. NB! kindlasti võta maha autostop funktsioon.
2. Sõida läbi ringid vastavalt registreeritud võistlusklassile
3. Ära unusta GPS kinni panna sõidu lõpus
4. Lae üles tulemus estoniancup.ee

Kõik on täpsemalt kirjas ka juhendis www.estoniancup.ee/virtuaalarvestusega-etapid

 

Toetajad