Vaatame tagasi meie uuele graafikale

EC-1920x1080-4a
Kindlasti pole kellegile märkamatuks jäänud 2017 hooajal kasutusele tulnud uus graafiline kujundus. Meie graafikapartneri Vatson vaatenurgast nägi see välja nõnda.

Estonian CUP on suurima osalejate arvuga ning kõige kauem tegutsenud maastikurattasari Eestis. 2001 aastal alustanud rattamaratonisarja graafiline stiil oli seni arenenud “vastavalt vajadusele” ja ei täitnud üritustesarja kasvades enam oma eesmärki. Istusime korraldajatega ühise laua taha ning sündis idee korrastada kogu visuaalne keel – alates stardikaarest ja rattahaagisest kuni ratturipassi ja koduleheni. Andsime Estonian CUPile jõulisema ja sportlikuma ilme, lisades rattasõiduga kaasnevat kiire liikumise emotsiooni. Visuaalse stiili osana arendasime maastikujalgratta rehvijäljest graafilise taustamustri, mis ühendab läbiva elemendina kõiki Estonian CUPi materjale. Eriti põnevaks väljakutseks Vatsonile kujunes uue stilistikaga liidrisärkide disain, kus omavahel tuli ühendada võistlussarja graafika ning etapisponsori visuaalne stiil. Tugevat taganttuult tuhandetele rattamaratonil osalejatele ja uue märgi all tegutsevale Estonian CUPi korraldustiimile!

Loomulikult saavad meie raudsed ratturid omale samuti uues kujunduskeeles tehtud kodumaised MooMoo Raudse Ratturi särgid, aga nende täpse kohaletoimetamise info jagama siinsamas juba paari päeva jooksul.

Toetajad