Tutvusta oma võistkonda ja toetajaid ka kõigile teistele!

Hea Estonian Cup 15. juubelihooajal osaleva võistkonna liige!

Tutvusta oma võistkonda ja toetajaid ka kõigile teistele!

Kutsume Sind osalema Estonian Cup videomängus – kõige parem tiimivideo.  Selleks tee video oma võistkonnast ja saada see meile. Video ülesehitus võiks olla järgnev:

  • Intro e. sissejuhatus
  • Tiimi tutvustus  – liikmed, visioon jms.
  • Tiimi elu – treeningud, vaba aeg
  • Tiimi toetajad – mis tehnikat kasutate, kes ettevõtmisi toetab jms. See on suurepärane võimalus oma toetajate tänamiseks ja promomiseks. Lisa videosse ka toetajate logod (auto, rattariietus vms.)
  • Lisa kommentaarid, miks võistkond osaleb Estonian Cupil ja kui mitmes kord
  • Püstitage üheskoos Estonian Cup juubeliaasta eesmärgid kogu tiimile – sügisesel hooaja lõpupeol loeme tibusid 🙂

Video soovituslik pikkus: maksimaalselt 3 minutit.

Tehniline nõue: filmitud mobiiliga.

Tähtaeg: hiljemalt 1. märts 2015 NB! Mida varem video meieni jõuab, seda suuremat tähelepanu see meie Facebooki lehel saab.

MÄNGUREEGLID:

Palume video saata hiljemalt 1. märtsiks e-posti aadressile info@estoniancup.ee. Videosid hakkame Estonian Cupi Facebooki lehele üles laadima alates 15. veebruarist.

Võitjavideo selgitame välja facebooki lehel saadud meeldimiste alusel. Loeme kokku iga video meeldimised esimesel seitsmel päeval alates selle üleslaadimisest Estonian Cupi Facebooki lehele. Koostame edetabeli, mille kolm parimat saavad poolfinaali auhinna. Edetabeli seitse paremat lähevad edasi finaali, mis toimub aprillis. Taaskord loeme kokku kõigi finalistide meeldimised ning võitjaks kuulutame enim meeldimisi kogunud võistkonna video.

Kogu ürituse võidab just selle võistkonna video, mis saab kõige enam meeldimisi facebookis. Teavitage oma videost kõiki oma sõpru, lähedasi ja fänne ning kutsuge neid hääletama.

Finaali auhind:

Finaali I koht – 200 EUR väärtuses kütusekaart Premium 7-lt (kütus kogu hooajaks)

Poolfinaali auhinnad:

I koht – 8 kasti jooke ALeCoqílt

II koht – võistkonda ühendav ühisüritus

III koht – võistkonda ühendav ühisüritus

Kõik videod avaldatakse Estonian Cupi Facebooki lehel. Videod koos võistkondade lühitutvustusega avaldatakse ka www.estoniancup.ee koduleheküljel tiimide alajaotuses. Kasutage ära atraktiivne võimalus enda võistkonna tutvustamiseks ja oma toetajate tänamiseks!

Palume täita oma võistkonna kohta ära e-posti saadetud ankeet*, kuna igale registreeritud võistkonnale teeme Estonian Cup’i veebilehele oma alajaotuse. Täitke ankeet ära ka juhul, kui ei ole plaanis videomängus osaleda.

Video ja ankeedi Estonian Cup kanalites avalikustamise eelduseks on kogu võistkonna registreerimine Estonian Cup 2015. hooaja sarjaks(poolmaratonidele või maratonidele) ja selle eest tasumine!

Saatsime käesoleva kirja Sulle kui potentsiaalse võistkonna liikmele lootuses, et see pakub Sinu võistkonnale huvi ja annab teile hea reklaamiväljundi. Kui arvad, et selle kirja oleks pidanud saama keegi teine või võib videomäng kellelegi teisele huvi pakkuda, siis palun saada see talle edasi.

Soovime Sulle meeleolukat 2015. hooaega!

Estonian Cup kollektiiv

* küsi ankeeti info@estoniancup.ee

7_astanacamp

Toetajad