Tee isadepäeva kingitus ja registreeri juubelihooajale soodushinnaga!

EC-kingitus-isale-fb-1200x628px-demo1

Saabuva isadepäeva raames on Sul võimalus toetada sportlikku eluviisi ning teha oma isale tänuväärt kingitus, registreerides ta Estonian Cup rattamaratonide sarjale või üksikule etapile soodushinnaga!

Soodushind kehtib vaid käesoleva nädala pühapäevani ehk 10. novembrini. Kõigile registreerijatele saadame soovi korral kinkekaardi Smartposti teel, mille saad oma isale kingituseks üle anda.

PS Isadepäeval, 10. novembril lõpeb tasuta registreerimine tervele sarjale ka kuni 14-aastastele noortele.

Kuni 10-aastased saavad registreerida tasuta hooaja lõpuni.

Registreeri juubelihooajala soodushinnaga siin.

 

Estonian Cup 2020 juubelihooajal ootavad ees järgnevad muudatused:

  • Varasema 8 etapi asemel toimub 6 etappi.
    Neist individuaalarvestusse lähevad 5 parimat tulemust. Võistkondande/naiskondade arvestusse lähevad kõik 6 etappi.
  • Sarja I etapp Valgehobusemäel on osa rahvusvahelisest maastikuratta festivalist, mis toimub 9.05.-10.05.2020.
    Laupäeval toimub samas UCI 2 kategooria XCO võistlus ning pühapäeval Valgehobusemäe Rattamaraton. Lisaks on kahe päeva kokkuvõttes kokkuvõtte arvestus.
  • Sarja tuleb tagasi Kalevipoja Rattamaraton legendaarse Laiusemäe tõusuga, mis toimub 6. juunil 2020.
  • Juubeli hooaja suurimateks uuendusteks on muudatused võistkonna ja naiskonna arvestustes. Eesmärk on muuta võistlus võistkonna ja naiskonna arvestuses huvitavamaks.Kui seni koosnes võistkond 4-8 liikmest, siis uuel hooajal on võistkonna suuruseks 3-8 liiget. Vähemalt 3 võistkonna liiget peavad olema registreeritud hiljemalt 27. aprilliks. Terve hooaja jooksul, kuni viimase etapini, saab lisada võistkonda kuni 2 uut osalejat. Seejuures on oluline, et võistkonda registreeritud liikmete arv ei ületaks hooaja jooksul rohkem kui 8 liiget. Uute liikmete lisamisest võistkonda tuleb teavitada e-maili teel: info@estoniancup.ee
    Kui varem läks arvesse igal etapil 4 parimat tulemust, siis uuel hooajal läheb arvesse igal etapil 3 parimat tulemust.

 

Saa osa meie sponsorite superpakkumistest!

Juubelihooajal toetavad meid head sponsorid Hawaii Express, Gardena, Jetoil, SiS, Põltsamaa, A. Le Coq Arctic Sport, Subaru/Mariine Auto, Küüslaugufestival, Hansgrohe, EuroPark.

Ei ole halba ilma, on oludele mittevastav riietus! Leia sobivad jalgrattariided Hawaii Expressi lehelt.

Kas sul on küttepuud juba varutud ja lõhutud? Gardena universaalkirves on puude lõhkumisel parim abimees. Vaata ise ja leia endale sobivaim Gardena kodulehelt.

Vannitoas sound põhja! Hansgrohel on hea meel teatada, et vähemalt novembri lõpuni saab dušše-segisteid AS FEBi kauplustest kuni 30% soodsamalt. Populaarse Crometta S showerpipe’iga tuleb kingiks kaasa JBL veekindel kõlar, et duši all lõõgastudes põhjalikult rokkida. AS FEB kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas ja Viljandis. Vaata pakkumisi siit!

Toetajad