Tasuta sõitma tervele hooajale!

Osta Hawaii Expressist ratas ja saad EstonianCupi hooaja pääsme TASUTA!

Kõik, kes soetavad 01.03.2023 kuni 30.04.2023 uue Hawaii Express kauplusest GRAVELI või MAASTIKURATTA saavad kauba peale KOGU SARJA (või valitud etapid) TASUTA registreerimise + kingituseks nimelise hooaja numbri! (Ühe võistleja tavahind hooajaks GP ja Maraton distantsile on 159 € ja poolmaraton distantsile 119 €)


Võimalus valida 3 erineva distantsi vahel.

– Jetoil poolmaraton
: sobib kõigile rattaspordi huvilistele, piisab minimaalne ettevalmistus. Sõidudistantsid 20-30km, sõidu aeg ca 1-1.5h
– Gardena Maraton: keskmisele harrastajale, kes soovib sportlikumat väljakutset. Distantsid 40-50km ja sõiduajad 1:45-2:30h
– Hawaii Express GrandPrix: 60-70km: Tõsisele rattaspordiharrastajale, kes soovib ennast stardijoonele sättida koos eesti paremikuga. Sõidu aeg 2:30-3:30h

KUIDAS ASI KÄIB? 

1) Vali menüüst “Registreerumine” ja seejärel valida “Maratonid”.
2) Täita kõik väljad mis on küsitud. Registreerumine koosneb 5st sammust.
3) Olles jõudnud viimasesse sammu (5 samm) tuleks valida makseviiside hulgast makseviis nimega “Kinkekaardiga registreerumine (Hawaii rattakampaania)”
4) Seejärel täita 2 lisavälja (“ostutšeki number”, “ratta ostu kuupäev ja ratta mark ning mudel”) ja vajutada nuppu “Registreeru”
5) Registreerumine õnnestus. Seejärel kontrollitakse registreerumine ja andmete klappimisel võistleja lisatakse stardinimekirja. Stardinimekirja leiab estoniancup.ee lehelt menüüst valides “Registreerunud”

 

Toetajad