Hansgrohe kiirenduskilomeetri parimad on Ailen Mälgi ja Caspar Austa

Ailen Mägi ja Caspar Austa
Eesti rattamaratonide sarja Hawaii Express Estonian Cupi igal etapil toimunud Hansgrohe kiirenduskilomeetri võitis koondarvestuses Caspar Austa, naistest oli parim Ailen Mälgi.

Caspar Austa oli ühtlasi ka kogu tänavuse Hawaii Express Estonian Cup Eesti rattamaratonide sarja üldvõitja. Kokku toimus Eesti suurima rattamaratonide sarja 15. hooaja jooksul kaheksa maratoni. Võitjate autasustamine toimus nädalavahetusel Tallinnas.

Hawaii Express Estonian Cup on Eesti esimene ja suurim rattaspordiürituse sari, mille korraldamist toetab juba kolmandat hooaega tunnustatud Saksa sanitaartehnikatootja Hansgrohe. Sellel aastal kandis sarja Raplamaal toimunud etapp ühtlasi ka Hansgrohe nime.

“Rattasport on keskkonnasõbralik ala ja sobib seetõttu hästi Hansgrohe keskkonda väärtustavate põhimõtetega,” ütles Eesti Hansgrohe ärijuht Andrus Asavi. “Meil on hea meel, et nii rattasõit kui keskkonnateadlikkus on Eestis üha rohkem poolehoidjaid leidmas.”

Rattamaratonide sarja igal etapil oli kavas Hansgrohe kiirenduskilomeeter, kus spetsiaalselt märgistatud kilomeetrisel rajalõigul võeti eraldi aega. Hansgrohe kiirenduskilomeetri üldvõitjad selgusid kõikide etappide tulemuste põhjal.

Hansgrohe SE on Saksamaal Schwarzwaldi mäestikupiirkonnas asuv sanitaartehnikatootja. Oma 114-aastase ajaloo jooksul on ettevõte omandanud tehnoloogia-, disaini- ja jätkusuutlikkuse-alaste uuenduste liidri maine. Hansgrohe toodetud segistid, dušid ja dušisüsteemid muudavad vannitoa funktsionaalsemaks, mugavamaks ja esteetilisemaks. Ettevõtet ning selle tooteid on pärjatud arvukate auhindadega, sh disainiauhind Red Dot „Best of the Best“ tootedisaini kategoorias, Wallpaper* disainiauhind 2014 parima dušikontseptsiooni eest ning auhind Interior Innovation „Best of the Best“ 2014.

Toetajad