Mulgi Rattamaratonil jagab SIS 800 liitrit spordijooki

Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja spordisöögi- ja –joogipartner SIS (Science In Sport) pakub Mulgi Rattamaratoni kolmes toitlustuspunktis ratturitele elektrolüütilist troopilise- ja rohelise tee maitsega Go Electrolyte spordijooki, mida valmistatakse sõitjatele kokku 800 liitrit.

SIS soovitab maratonil osalejatel tarbida spordijooki 700 – 900 ml tunnis. Lisaks on keskmisest suurema intensiivsusega pingutuse puhul oluline silmas pidada, et kaetud oleks keha energiavajadus. Üldjuhul kehtib reegel, mille kohaselt arvestatakse 1g süsivesikuid ühe kehakilogrammi kohta tunnis. Nimetatud energiavajaduse soovitavad toitumisspetsialistid võistluseks ettevalmistamisel kõigil osalejatel välja arvutada ning hea tulemuse saavutamiseks sellega ka arvestada. Kümmekond minutit enne starti soovitab SIS manustada ühe GO energiageeli ning seejärel sõltuvalt vajadusest, pulsisagedusest ja võistleja kehakaalust, tarbida 1-2 geeli tunnis.

Samsung Estonian Cup joogipunktides on spordijook saadaval nii pudelite täitmiseks kui topsiga tarbimiseks.
SISi spordijooki ja spordigeele saab rajale kaasa osta ka stardipaigas asuvast SIS-treilerist.

Science in Sport (SIS) on maailma juhtiv spordijookide ja-söökide valmistaja. Ettevõtte juured on tihedalt seotud just rattaspordiga ning SIS tootearendus lähtub eelkõige just tippratturite nõudmistest ja nende soovitustest. Oluline roll ettevõttes on rattalegendil – olümpiavõitjal ja maailmameistril Chris Boardmanil, kelle juhiste ja visiooni järgi on valminud oma valdkonna parimad tooted. Täna kasutavad Inglismaal valmistatud SIS tooteid maailma nimekaimad ratturid ja triatleedid, teiste seas Alberto Contador, Carlos Sastre ning Astana, Rabobank ja Saxo Bank profitiimid.

Lisainformatsioon SIS toodete kohta: http://www.scienceinsport.com/

 

Skirts and pants with firm
rob kardashian weight loss Fashion Company Uses Women With PhDs As Models

He also affirmed that Jeanne was
quick weight lossReba McEntire in stunning fashion at ACM Awards 2010 PHOTOS

Toetajad