Sel pühapäeval toimub Fuji Rakke rattamaraton

8. juulil antakse start Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja neljandale etapile Fuji Rakke Rattamaratonile.

Kesk-Eestis Pandivere kõrgustikul ja Emumäel kulgeva 59 kilomeetrise põhisõidu start antakse Rakke Linnamäe staadionil pühapäeval kell 12:00. Gutta lastesõidud algavad sealsamas kell 12:10 ning 37 kilomeetri pikkusele AXA poolmaratonile lähetatakse osalejad kell 13:00. Gutta lastesõitudes osalemine on kõigile lastele tasuta.

Fuji Rakke Rattamaratoni peakorraldaja Enno Eilo sõnul on rajale võrreldes varasemate aastatega lisatud rajameistri poolt ka mitmeid täiesti uusi lõike. „Kokku ootab põhisõidu trassil võistlejaid neli joogipunkti ning lisaks üllatuspunkt Emumäel, mis on mõeldud eelkõige nendele osalejatele, kelle jaoks ei ole esmatähtis mitte niivõrd raja läbimise kiirus, kui rõõm ja nauding üheskoos looduses rattaga liikumisest“ ütles Eilo.

Raja raskeim osa jääb 18-27 kilomeetri vahele kui ratturid jõuavad Emumäele. Premium7 vahefiniš, kus võistluse neli liidrit teenivad preemiapunkte asub raja 22-sel kilomeetril ning Everesti kiirenduslõik, kus fikseeritakse 800-meetrisel rajalõigul kõigi osalejate läbimise aeg, algab kolm kilomeetrit pärast seda. Raja 49-ndal kilomeetril ootab rattureid veetaksistus.

Kaheteistkümnendat korda peetava Rakke Rattamaratoni stardinimekirja on kaks päeva enne võistluse toimumist kantud 1615 ratturit. Neile lisanduvad veel lastesõitudest osavõtjad ning ratturid, kes registreerivad kohapeal. Möödunud aastal osales Rakke Rattamaratonil kokku 1442 ratturit ja sõidu võitis Erki Pütsep.

Kolme senitoimunud Samsung Estonian Cup rattamaratoni etapi järel juhib individuaalses arvestuses Caspar Austa, kes on võitnud kõik kolm senitoimunud rattamaratoni ning on liider ka Premium7 aktiivsuspunktide arvestuses. Võistkondlikult on pärast Mulgi-, Tallinna- ja Rõuge Rattamaratoni kõige enam punkte Nissan ProShop Team rattavõistkonnal ja TÜ ASK naiskonnal. Naistest on kolme etapiga kõige enam punkte kogunud ja läheb Rakkes rajale Honda liidrisärgis Inge Kool.

Such occasions typically require business formal attire
christina aguilera weight loss Benz Fashion week in Buffalo NY Sept 9

style spirits during the time you just fall in love my best cultivate
quick weight lossConfused About Using the Term REALTOR

Toetajad