Särgijutud

HWXPRSS EC 2017 särk

Tähelepanu eelmisel hooajal kõik etapid lõpetanud “raudsed ratturid” ning rattalaada nädalal 2017 hooajaks registreerunud.
Meil on Teile üle andmata märkimisväärne kogus spordisärke.
Meeldetuletuseks – igaüks, kes lõpetas 2016 hooajal kõik kaheksa Hawaii Express maratoni või FruitXpress poolmaratoni distantsi, saab omale mälestuseks “raudse ratturi” särgi.
2016 kuulus sellesse vahvasse seltskonda 137 ratturit, kellest omakorda 117 edastas meile oma soovitud suuruse.
Kätte oleme tänaseks suutnud anda 92 särki, seega 45 ootab veel oma omanikku. Palume mõistvat suhtumist neilt, kes ei edastanud oma soovitud suurust.
Oleme särke tellinud kõikides mõõtudes, loodetavasti saab igaüks enesele sobiva (kindlasti tagame õige suuruse neile, kes teavitasid meid oma soovitud suurusest).
Kõik, kes panid ennast terveks 2017 hooajaks kirja rattalaada nädala pakkumise raames – ka teile on särgid juba jupp aega valmis ja ootel.
“Nominente” on selles kategoorias kokku 116, kelledest särk on käes 62 inimesel. 54 ootab seega veel oma omanikku.
Raudsete ratturite särke jagasime välja juba Rattalaadal, jõulude järel saime kätte 2017 särgid ja nende jaotuskanaliks on Pro Shop rattakauplus.
Särgid on võimalik kätte saada ProShopi rattapoest või tellida see endale sobivasse jaotuskanalisse läbi ProShopi e-poe, viimasel juhul tuleb tasuda saatmistasu.
Lisateave info ät estoniancup.ee
Kindlasti võtame kõik särgid kaasa ka hooaja avaetapile.
Ning paljud on küsinud 2017 hooaja särgi kohta – kas seda saaks osta ka? Saab küll, kõikidelt etappidelt sekretariaadist.

 

 

Toetajad