Samsung on Estonian Cup rattamaratonide sarja uus nimisponsor

Kaheteistkümnendat hooaega alustav üle-eestiline rattamaratonide sari kannab alates käesolevast aastast nimetust Samsung Estonian Cup. Uue hooaja avastart antakse 6. mail Mulgimaa pealinnas Viljandis.

Maailma suurim televiisorite ja nutitelefonide tootja Samsung võttis Elionilt üle Eesti suurima rattamaratonide sarivõistluse nimisponsori positsiooni. Alates käesolevast hooajast kannab rattamaratonide sari nimetust Samsung Estonian Cup.

Samsung Electronicsi Baltikumi korporatiivkommunikatsiooni juht Iveta Bojare sõnul on Samsungi müügi- ja turundustegevus kõigis kolmes Balti riigis muutnud aktiivsemaks. „Estonian Cup rattasarja näol oleme leidnud väljundi, mis toetab meie väärtusi ning millest võtavad osa tuhanded aktiivsed inimesed, kes koos meiega peavad oluliseks aktiivset ellusuhtumist, liikumist eesmärgi suunas, pingutust selle nimel ja hindavad puhast keskkonda meie ümber,“ sõnas Bojare.

Estonian Cup sarja peakorraldaja Allar Tõnissaare sõnul oli Eesti juhtiv telekommunikatsiooniettevõte Elion rattasarja suurtoetaja aastatel 2004 – 2011. „Kõigil, läbi nende kaheksa aasta, sarjas osalenud ratturitel ja korraldusmeeskonnal on põhjust olla Elionile tänulik pikaajalise koostöö ning toetuse eest,“ sõnas Tõnissaar. „Tugevate koostööpartnerite toetust suurte rahvaspordiürituste läbiviimisel ja arendamisel on võimatu ülehinnata,“ lisas ta. Korraldajad lubavad, et koostöös maailma innovatsiooniliidriga Samsung jõuab juba sel ning ka järgnevatel aastatel rattamaratonide sarja mitmeid põnevaid tehnoloogilisi ja uuenduslikke lahendusi, mis sarja atraktiivsust osalejate jaoks veelgi suurendab.

Lisaks Samsungile liitusid alates 2012. aaastast suurtoetajatena Estonian Cup sarjaga ka sellised tuntud kaubamärgid nagu Tallink, Everest, Gutta, Rexona ja Hondakeskus Catwees. Viimase poolt läheb tänavu Samsung Estonian Cup etapivõitjate ning kõigi osalejate vahel loosi sõiduauto Honda Civic 5D üheaastane kasutusõigus, mille omanik selgub hooaja lõpus. Korraldajate sõnul jätkub suuremaid ja väiksemaid loosiauhindu sarja toetajatelt ning koostööpartneritelt kõigile kaheksale etapile. Kiireimatele ratturitele on sarja nimisponsori poolt auhindadeks uusimad Samsungi televiisorid, telefonid ja tahvelarvutid ning Premium7 aktiivseima ratturi preemiad vahefinišipunktide eest.

Kaheksast Samsung Estonian Cup osavõistlusest kuus toimuvad sel hooajal laupäeval ning kaks etappi pühapäeval. Sarja otsustav etapp, mis hooaja lõpetab, leiab tänavu aset Elvas. Koos põhisõiduga, milleks on vähemalt 50 km pikkune maratonidistants, kuuluvad iga etapi koosseisu ka 30-35 km pikkune Axa poolmaraton ning Gutta lastesõidud seitsmes erinevas vanuseklassis. Igale etapile eelneb nädal varem Rexona matk, mis on ühtlasi hea võimalus kõigile soovijatele rajaga tutvumiseks. Nii Gutta lastesõidud kui Rexona matkad on osalejatele tasuta.

Korraldajad ootavad igale etapile paar tuhat rattasõpra. Samsung Estonian Cup sarivõistluse kohapunktide arvestus toimub nii Maratoni-, Poolmaratoni- ning 11-12 aastaste laste arvestuses lastesõitude distantsil. Lisaks selgitatakse välja parim võistkond ja aktiivseim rattur. Nagu ka varasematel aastatel, läheb individuaalses üldarvestuses nii maratoni kui poolmaratoni distantsil sarja kokkuvõtliku paremusjärjestuse selgitamisel arvesse kuue parima etapi kohapunktid. Võistkondlik punktiarvestus toimub eraldi nii meeskondade kui naiskondade vahel ja arvesse lähevad võistkonna nelja parima ratturi kohapunktid kõigilt etappidelt.

Samsung Estonian Cup’2012 kalender

1. etapp Mulgi Rattamaraton 6.mai
2. etapp Tallinna Rattamaraton 19.mai
3. etapp Rõuge Rattamaraton 9.juuni
4. etapp Fuji Rakke Rattamaraton 8.juuli
5. etapp Honda Otepää Rattamaraton 28.juuli
6. etapp Kalevipoja Rattamaraton 11.aug
7. etapp Jõulumäe Rattamaraton 25.aug
8. etapp Elva Rattamaraton 8.sept

Sarja ametlik info- ja registeerimislehekülg internetis asub aadressil www.estoniancup.ee, kus on üleval võistlussarja 2012. aasta juhend ning toimub registreerimine sarjas osalemiseks. Samas on kättesaadav kogu rattamaratonide sarja puudutav info, võistluste pildigaleriid ja tulemused.

Soodushinnaga registreerimine Samsung Estonian Cup kõigile kaheksale etapile kestab kuni 23. aprillini.

Lisainfo:

Allar Tõnissaar
Samsung Estonian Cup peakorraldaja
Tel: 50 14 427
E-mail: info@proklubi.ee
www.estoniancup.ee

 

I like a backpack that zips open all the way
miranda lambert weight loss rock Musicians Initiate a Revolution in Men’s Fashion

the way add el cable to a topcoat or next clothing
weight loss tipsIdeas for a Fashion Show Birthday Party

Toetajad