Osale Samsungi heategevuskampaanias Hope Relay!

Estonian Cup peasponsor Samsung on loonud suurepärase heategevuskampaania, millest kutsume osa võtma meie rattasarjas osalejaid, pöidlahoidjaid ning sõpru. Kõik Hope Relay kampaanias osalejad annetavad iga läbitud kolme kilomeetri eest SOS-Lastekülale ühe euro.

Heategevuskilomeetreid saab koguda jalutades, joostes, rulluisutades kui rattaga treenides ja võisteldes. Ühe päeva eest läheb heategevuskampaanias arvesse kuni 42 km distants, seega saab iga Hope Relay kampaanias osaleja tänu Samsungile annetada heategevuseks kuni 14 eurot päevas.

Kampaanias osalemiseks tuleb oma nutitelefoni alla laadida tasuta Hope Relay rakendus, Samsungi Apps’ist, Google’s Play’st või App Store’ist.

Rõuge Rattamaratonile tuleb publiku jaoks spetsiaalne Hope Relay rada, mis juhatab pealtvaatajad stardi-finišipaigast 3 km kaugusel asuvasse Saunamaa.ee toitlustuspunkti (TP3), kus ergutab rattureid kohalik lõõtsamees ning lisaks spordisöökidele ja –jookidele pakutakse ka kohalikku tanguputru ning koduõlut.

Hope Relay rakendust kasutades saavad näiteks kõik Rõuge Rattamaratoni osalejad ja pealtvaatajad annetada Eesti SOS-lastekülale tuhandeid eurosid.

Hope Relay heategevuspatroon on proua Evelin Ilves. Videokokkuvõtet kampaania avaüritusest saab vaadata siit.

Alusta kilomeetrite kogumist juba täna ja aita Samsungil aidata!  

socially the cause manufacturer
christina aguilera weight loss How to Actually Close a Short Sale

malaysia online shopping has arrived to progress
quick weight loss8 Chanel Large Soft Lambskin Tote Bag

Toetajad