Rõuge Rattamaratoni rada on tähistatud

Samsung Estonian Cup kolmas etapp Rõuge Rattamaraton, saab kogu ulatuses esialgse rajatähistuse 29. mai õhtuks. See on ühtlasi viimane kuupäev soodsama hinnaga registeerimiseks kõigile neile, kes ei ole end hooaja alguses kirja pannud kõigile Samsungi-sarja kaheksale etapile.

Juunikuu teisel laupäeval (8. juunil) Haanja kõrgustikel sõidetav 63 kilomeetri pikkune Rõuge Rattamaraton on ligi 950 tõusumeetriga Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarivõistluse üks raskemaid etappe.

Rõuge Rattamaratoni peakorraldaja Ivar Tupp kinnitab, et rada on nüüd kogu ulatuses kuni võistluse toimumiseni treenimiseks avatud – märgistatud ja sõidetav. “Tegemist on praegu siiski nö esialgse märgistusega, mis tähendab, et suurematel teedel näitavad raja õiget kulgemist vaid Samsungi logoga lindid, kõik pöördemärgid paigaldame alles vahetult võistluspäeva eel,” lubab Ivar Tupp. Kasuliku vihjena Rõuge Rattamaratoni rajal treenijatele ütleb ta, et kruusateede lõikudel või rajaäärsete puude okste küljes mitut tihedalt seotud linti nähes, tasub otsida uusi linte vasakult või paremalt, sest selline märgitus tähendab viitade puudumisel teelt mahapööret.

Rajameistrite sõnul on rada praegu veel lõplikult niitmata, kuna kahe nädala jooksul jõuaks hein võistluspäevaks taas kõrgeks sirguda. “Viimase, lõpliku niitmise teeme mitte varem kui juunikuu algul,” sõnab Ivar Tupp.

Registreerimise I voor Rõuge Rattamaratonile lõpeb 29. mail. See tähendab, et kuni 29. mai südaööni on võimalik end lisada Rõuge Rattamaratoni stardinimekirja 25 eurose osavõtutasu eest. Alates 30. maist tõuseb osavõtutasu viie euro võrra.

08. juunil toimuva Rõuge Rattamaratoni põhidistantsi pikkus on 63 km. Poolmaratoni rajal tuleb läbida 33 km pikkune distants. Lastesõidud 0,5 – 3 km pikkusel rajal algavad kell 12:15. Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool.

Rajakirjeldus ja kogu muu oluline info: https://estoniancup.ee/2013/stage/rouge-rattamaraton/

Tallinki matk sõidetakse laupäeval, 1. juunil, algusega kell 12:00 Ööbikoru platsil Rõuges.

Kas oled R6uges kirjas

Lisainformatsioon:

Ivar Tupp
Rõuge maratoni korraldaja
E-post: info@haanjamatkad.ee
Tel: 511 4179

choose fellas can come across pumps alluring
weight loss tips Bargains Galore down Hong Kong

never spend too much on something youthink you won’t use
christina aguilera weight lossCovering the Fall 2010 Trends

Toetajad