Registreerimine Estonian Cup 2015 juubelihooajale on avatud!

Hea rattur,

Täname Sind osalemise eest Estonian Cup 2014 hooajal! Hooaeg ei ole veel ametlikult lõppenud, sest laupäeval 25.oktoobril ootame Sind Rattalaadale uude Skoda keskusesse ja õhtul ööklubisse Venus Club, kus toimub Estonian Cup rattahooaja lõpupidu Tour de Venus. Pidulikul lõpugalal austasutame kiiremaid rattureid ja meenutame üheskoos 14. hooaja parimaid hetki. Kohtumiseni!

Estonian Cup – 15. juubeli hooaeg

 2015 hooaeg on Estonian Cup’i juubeliaasta. Oleme 15.aastased, mis on tubli ratturpoisi iga. Nii nagu ratturid arenevad iga aastaga on ka Estonian Cup maastikurattasari teinud märkimisväärse arengu, et pakkuda ratturitele jätkuvalt uusi väljakutseid ja põnevust.

Uuel hooajal ootab ees traditsiooniliselt 8 etappi, kuid meil on heameel üllatada oma sõitjaid lausa 6 uue rajaga, mis kindlasti pakuvad avastamisrõõmu, põnevust ja adrenaliini.

Korraldajad lubavad, et juubelihooaeg saab olema värvikas – ees ootab mitmeid üllatusi nii rajaloojate kui ka koostööpartnerite poolt.

Registreeru enne 25.10.14 ja võidad hinnas!

Vaata 2015. aasta kalendrit  siit.
Minnes allolevale lingile pääsed koheselt registreeruma Registreeri võistlusele siin! 

Estonian Cup 2015 hooajaks on võimalik registreerida soodsalt ka Rattalaadal. Ootame Sind Rattalaadale 25. oktoobril Škoda keskuses Tallinnas.
Rattalaat avab uksed kell 10:00.
Škoda keskuse aadress: Pärnu mnt 543, Laagri.

NB! Auhinnamängus tasuta etapi võitnutele, kuid terves sarjas osavõtta soovijatele maksame võidetud etapi raha tagasi.

hinnakiri-2015

Viljandi Kristo Parksepp Rakke 3 Kristo Parksepp Elva Rattamaraton 2014 Imre Avaste

Toetajad