Registreerimine Estonian Cup uueks hooajaks käivitus edukalt

Estonian Cup maastikurattamaratonide sarja eelregistreerimine avanädalavahetusel pani end osalejana Eesti suurima rattamaratonide sarivõistluse uuele hooajale kirja enam kui paarsada rattasõpra.

Sarja peakorraldaja Allar Tõnissaare sõnul on tänavu osalejate huvi eelregistreerimise vastu olnud varasemate aastatega võrreldes oluliselt suurem. “Kui mullu kasutas Rattalaada soodushinda 75 inimest, siis tänavu ületasime avapäeval koos internetis registreerujatega 200 osaleja piiri,” sõnas Tõnissaar.

Registreerimine Estonian Cup 2012. aasta kõigile etappidele algas oktoobrikuu kolmandal laupäeval Tallinnas Škoda keskuses toimunud Rattalaadal. Samal päeval avati eelregisteerimine ka sarja veebilehel www.estoniancup.ee “Teadlikud osalejad kasutavad meelsasti ära aegsa registeerimisega kaasnevat soodushinda,” kommenteeris Allar Tõnissaar. Ta lisas, et praegu kehtiva soodsa hinnaga on sarja kõigile etappidele võimalik registreerida kuni käesoleva aasta lõpuni.

Kuni 31. detsembrini on eelregistreerimisel stardimaks sarja 2012. aasta kõigi kaheksa etapi maratonidistantsile 110 eurot ning poolmaratonile 90 eurot. Uuest aastast tõuseb registeerimistasu kogu sarjaks täiendavalt 10 euro võrra ning on maratonidistantsil kokku 120 eurot ja poolmaratonil 100 eurot. Noortele, kes on sündinud 1994 ja hiljem ning pensionäridele, kes on sündinud 1952 ja varem kehtib Estonian Cup 2012. aasta hooaja osalustasule täiendav 30 eurone soodustus.

Traditsiooniliselt on Estonian Cup lastesõidud kõigile osalejatele tasuta.

Korraldajad tuletavad 2011. aastal sarjas osalejatele meelde, et raudmeeste ja -naiste kingitustele saavad need vaprad ratturid, kes tänavu läbisid 2011. aastal Elion Estonian Cup rattamaratonide sarjas kõik kaheksa maratoni või poolmaratoni, järele minna A&T Sport kauplustesse Tallinnas ning Tartus.

Estonian Cup rattamaratonide sarja 12. hooaeg stardib 6. mail Viljandis. Kokku kuulub maratonidesarja kaheksa etappi. Viimane otsustav osavõistlus peetakse tuleval aastal Elvas.

Estonian Cup 2012 kalender

1. etapp Mulgi Rattamaraton 6.mai
2. etapp Tallinna Rattamaraton 19.mai
3. etapp Rõuge Rattamaraton 9.juuni
4. etapp Fuji Rakke Rattamaraton 8.juuli
5. etapp Otepää Rattamaraton 28.juuli
6. etapp Kalevipoja Rattamaraton 11.aug
7. etapp Jõulumäe Rattamaraton 25.aug
8. etapp Elva Rattamaraton 8.sept

Heade soovidega,

Estonian Cup korraldustoimkond

Lisainfo: www.estoniancup.ee

if people bought their products at its regular price instead
rob kardashian weight loss Bestbuy Online Shopping Questions And Answers

breaking up the meat with a fork or spoon
quick weight lossWhat are Dockers Sharp Khaki

Toetajad