Rattamaratonide sarjas loositakse välja auto

Eesti suurima maastikuratta maratonide sarja Samsung Estonian Cup 12-nda hooaja loosiauhind on uue Honda Civicu kasutusõigus üheks aastaks.

Hondakeskus Catwees juhatuse liikme Andres Antsovi sõnul on üheksanda põlvkonna Honda Civicu 5-ukseline mudel sportilik, ökonoomne ja turvaline auto, mis pälvis Euro NCAPi testis maksimaalsed viis tärni. „Soovime, et Honda Civic, milles on ühendatud needsamad omadused, mis toovad edu rattamaratoni rajal, lisaks rattamaratonidest osavõtjatele veelgi suuremat indu rattasarjas osalemiseks,“ sõnas Antsov.

Rattasarja peakorralda Allar Tõnissaare sõnul on loosimissüsteem üles ehitatud selliselt, et see soosiks nii sportlikku tulemust kui järjepidevat osalemist maratonidel. „Igalt etapilt läheb Honda Civic loosikorvi 10 nime – kolm kiireimat meest, kolm kiireimat naist, kolm maratonidistantsil osalenud ratturit ning lisaks üks poolmaratonidistantsil osalenud rattur,“ selgitas Tõnissaar. „Kiireimad selgitab stopper, nelja nime loosimisel on fortuunaks Gutta lastesõitude parimad,“ lisas ta.

Pärast kõigi kaheksa etapi toimumist loositakse kaheksakümne nimesedeli seast hooaja pidulikul lõpetamisel oktoobris välja õnnelik võitja, kes saab auto kasutusõiguse üheks aastaks. Auhinna väärtus on liising- ja kindlustusmakseid arvestades 8500 eurot.

Auto loosimises osalevad kõik need, kes on registreeritud osalejana kogu sarjaks. Soodushinnaga registreerimine Samsung Estonian Cup kõigile kaheksale etapile toimub veebilehel www.estoniancup.ee ja kestab kuni 23. aprillini.

Samsung Estonian Cup’2012 kalender

1. etapp 06. mai (pühapäev) Mulgi Rattamaraton

2. etapp 19. mai (laupäev) Tallinna Rattamaraton

3. etapp 09. juuni (laupäev) Rõuge Rattamaraton

4. etapp 08. juuli (pühapäev) Fuji Rakke Rattamaraton

5. etapp 28. juuli (laupäev) Honda Otepää Rattamaraton

6. etapp 11. august (laupäev) Kalevipoja Rattamaraton
7. etapp 25. august (laupäev) Jõulumäe Rattamaraton

8. etapp 08. september (laupäev) Elva Rattamaraton

Alates 2012. aastast on Estonian Cup rattamaratonide sarja peatoetaja maailma suurim televiisorite ja nutitelefonide tootja Samsung.

 

10 summer season time trends recommendation in the work place
rob kardashian weight loss Modern Hair Straightening a Most Interested Topic for Men and Women

carried by costumed servers
christina aguilera weight lossCelebrities with Large Handbags Bigger is Better

Toetajad