Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sari üllatab osavõtjaid ahvatleva loosiauhinnaga

Eesti esimese ja suurima maastikuratta maratonide sarja Hawaii Express Estonian Cup 15-nda juubelihooaja loosiauhind on suurejooneline ja popp Mongoose Argus Sport Fatbike maastikuratas.

nl03-002

Osale ja võida trendikas Fatbike maastikuratas!

Sarja korraldajad üllatavad osavõtjaid loosiauhinnaga. Sarja nimitoetaja Hawaii Express on 15nda juubelihooaja puhul välja pannud auhinna Mongoose Argus Sport Fatbike maastikuratta. Fatbike on uus trend maastikuratta maailmas. Tegemist on massiivse paksude rehvidega rattaga, millega saab sõita aastaläbi. Eriti sobilik on selline ratas meie lumistel ja liivastel metsavahe teedel.

Hawaii Express turundusjuht Priit Salumäe sõnab: “Soovime, et Mongoose Argus Sport Fatbike jõuaks mõne rattasõidu huvilise koju ning annaks talle võimalust ja indu nautida rattasõitu aastaringselt.

Suurenda võiduvõimalust osaledes kõikidel maratoni etappidel
Rattasarja peakorralda Allar Tõnissaare sõnul on loosimissüsteem üles ehitatud selliselt, et see soosiks järjepidevat osalemist. „Igalt etapilt läheb Fatbike-i loosikorvi 10 nime – 8 Maratondistantsilt ja 2 poolmaratonidistantsil osalenud ratturit,“ selgitas Tõnissaar. Loosimisel on fortuunaks Herkuless lastesõitude parimad,“ lisas ta.

Pärast kõigi kaheksa etapi toimumist loositakse kaheksakümne nimesedeli seast hooaja pidulikul lõpetamisel oktoobris välja õnnelik võitja.

Registreeru etappidele siit

Alates 2015. aastast on Estonian Cup rattamaratonide sarja peatoetaja Hawaii Express.

Ratta spetsifikatsiooni saad täpsemalt lugeda siit: http://www.mongoose.com/chl/argus-20119

Toetajad