Rattalaat 2012 – Eesti suurim rattapood!

ŠKODA Tallinna esinduses toimub 20. oktoobril Rattalaat.

Juba kolmandat korda toimuv Rattalaat on üritus rattasportlasele, harrastajale ja huvilisele. Kauplemas on valdav enamus Eesti suurematest jalgrattavaldkonna ettevõtetest ning hulk eraisikuid, kokku üle 70 osaleja. Kaubavalik ulatub uuest kasutatuni: jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning jalgrattareiside ja võistlussarjade registreerumisteenusteni.

2010. aastal esmakordselt toimunud Rattalaat pälvis suurema tähelepanu, kui korraldajad loota julgesid. Rattalaata külastas toona üle 3000 inimese.

Käesoleva aasta 20. oktoobril toimuv Rattalaat on järjekorras kolmas ning osalejate arvukuse põhjal võib õigusega kanda Eesti suurima rattapoe tiitlit. Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa, esindatud on valdav enamus Eesti jalgrattamaailma ettevõtetest. Kaupmehed on hooaja lõpul välja tulnud rohke valiku vaid laadapäeval kehtivate eripakkumistega, mistõttu on Rattalaat parim koht soetamaks soodsalt endale rattavarustus.

Eraisikust müüjatega kauplemine sõltub igast inimesest endast, nagu korralikul laadal ikka. Ainulaadse võimalusena saab Rattalaadal registreeruda mitmetele 2013 hooaja võistlustele ja sarjadele, seda vaid Rattalaadal kuni 30% soodsamalt – Tartu Mill Triatlon, TriStar Estonia triatlon, Samsung Estonian Cup, Filter Maanteekarikasari ja Temposõidu Karikasari, Fakto Auto Tallinna Rahvasõit.

Laadalon oma koht ka sportimisel. Nimelt saavad kõik laadalised võistelda ja end proovile panna Wattbike’i veloergomeetritel. Kohale on lubanud tulla Rein Taaramäe ning autogrammiküttidel tasub silma peal hoida A&T Sport laadaboxil.

Kordaläinud kauplemispäeva tähistatakse Rattalaada ”afterparty’l” ööklubis Venus Club. Dresscode’iks on ”midakirjumsedaparem” rattasärk, millega on südaööni sissepääs tasuta ja ”Kett Maha” kokteile segavad tuntud Eesti rattasportlased.

Rattalaada toimumisele on oma õla alla pannud kõik osalevad kaupmehed, AS Datel, rahvaspordi suurtoetaja SEB ja Velo.Clubbers.ee. Ürituse meeleolukat lõpetamist toetab Venus Club.

Rattalaat toimub 20.10.2012, kell 10.00-16.00 ŠKODA Tallinna esinduses, aadressil Paldiski mnt 73 / Pirni tn 1.
Sissepääs külastajatele tasuta.

Eraisikutele kauplemine eelregistreerumise alusel ning samuti tasuta.

Registreerumine: http://www.skoda.ee/et/registreeri
Lisainfo: www.skoda.ee/rattalaat ja Rattalaat Facebook’is https://www.facebook.com/rattalaat

.

Täiendav info:
Annika Laur
T +372 6 808 270
annika.laur@skoda.ee

detroit taste examiner
snooki weight loss Factors influencing the wholesale buying decisions

large dimensions clothing
christina aguilera weight lossEight Ways to Add Some Diverse Exports to Your Portfolio

Toetajad