Ramudden 9. Valgehobusemäe sel laupäeval 9. septembril!

Sel laupäeval 9. septembril Hawaii Express Estonian Cupi viimane kuues etapp. 

Hawaii Express rattamaratonide sarja selle aasta viimane 6. osavõistlus saab stardi 9ndal septembril Valgehobusemäe suusakeskusest. Rattamaratoni rada kulgeb suusa- ja metsaradadel Jäneda suunas, külastades Nelijärve maaliliste järvede servi ning sealt kaarega tagasi suusakeskusse. Rada on mõnusalt vaheldusrikas, samas jõukohane ka algajale ratturile.

Rajast lähemalt: 
Pikad vihmad ei ole rada kahjustanud. Liiv on kinni ja ainult paaris soises kohas on pehme ning sõltuvalt sellest tuleb valida oma trajektoori. Kuna sel nädalal lubab kuivemaid ilmasid kuivab rada veelgi. Muidu on Valgehobusemäe rattamaraton traditsiooniliselt kiirema poolne.

NB! Viimased 500m on muudetud lõppu – seekord rada tiirutab mäepeal natuke pikemalt.

Hawaii Express Estonian Cup lõppfinaal. 

Sari on jõudmas omadega lõpusirgele, seega hakkame valmistuma parimate premeerimiseks. Jaotasime autasustamise kahte ossa.

Esimene osa Valgehobusemäel: kohe peale etappi autasustame järgnevaid vanuserühmi M10; M12; M14; M16; M65 / N10; N12; N14-16

Teine osa: taas VenusClub-is 14.oktoobril  ning seal autasustame kõiki ülejäänud vanusegruppe.

Raudsed ratturid! 

Sarja raudseimad, kes on läbinud sarja kavas olnud 6 etappi, saavad taas tellida endale NIMELISE Raudse Ratturi särgi meie partneri moomoo.ee lehelt. Selle kohta tuleb peagi täiendavad infot, seega seadke vaim valmis.

 

 

Stardid ja distantsid: 

12:00 Hawaii Express Grand Prix 60.6 km
12:40 Jetoil Poolmaraton 21.8 km
13:00 Gardena Maraton 42.5 km

Kell 11.00 tavapäraselt TASUTA lastesõidud Tillu, N/M10 ja N/M8 vanuserühmadele.

Valgehobusemäel on tänu hea sponsori abile võimalik taas süüa TASUTA suppi (ainult sellel etapil). Lisaks on avatud ka kohvik Valgehobusemäe keskuse teisel korrusel.
Duši alla saab ka väikese 2€ tasu eest. Tasumine sularahas.
Rattapesu on keskuse hoone tagaküljel Gardena pesupunktis.

Toetajad