Räägime hooaja võistlusnumbritest

Sellel aastal võib lenksu küljes kohata õige mitme erineva kujundusega numbreid.

raudse_ratturi_number_2017

estcup-fruit-raudsed

Kui olid eelmine hooaeg kõige sitkem ja finisheerisid kõigil kaheksal etapil (ning panid ennast kirja terveks hooajaks ka sellel aastal), ootab Sind ees nimeline number koos kaheksa tärniga. Milledest igaüks tähistab ühte eelmisel aasta lõpetatud etappi.

caspar
Ketilülid ümbritsemas number ühte tähistab eelmiste hooaegade üldvõitjat. Nagu näiteks Caspar Austa. Temal on juhtumisi kuus lüli numbril. Üks per võidetud hooaeg.

eelmise hooaja võitja
Kollase taustaga numbreid on täpselt üks. Ja selleks on loomulikult eelmise hooaja meeste võitja. See aasta siis Peeter Tarvis jun.

liisa
Roosa taustaga numbreid on samuti käigus vaid üksainus. Ja selleks on eelmise hooaja naiste üldvõitja. See aasta siis Liisa Ehrberg.
Iga rattur saab omale ühe korra numbri tasuta. Pole vahet, kas ta on kirja pannud ennast hooajaks või üheks etapiks. Korra välja võetud number number kehtib kogu 2017 aasta.
AGA, pange tähele – OLUKORD 1.
Kui see number peaks lootusetult kaduma, saab etapil anda sekretariaadis allkirja (koos pühaliku tõotusega, et number on tõepoolest kadunud), tasuda 5 EUR ja jätkata juba uue numbriga. See pole kindlasti aga enam sama kombinatsioon ega kanna ka nime. Rohkem algset numbrit enam selle hooajal kasutada ei saa.
OLUKORD 2 – number ununes koju, aga on kindlasti alles. Sellisel juhul saab etapil sekretariaadis lunastada 5 EUR üheks sõiduks numbri ja järgmine etapp on vaikimisi stardiprotokollis tagasi sõitja algupärane number ning paned rattale külge taaskord oma armsaks saanud õige numbri. Korra etapil ajutisena kasutatud numbrit enam kasutada ei saa ! (Aga meile tagasi numbrit tooma ka ei pea). Meie viime Sinu isikukoodi abil tulemused kokku ja saad hooaja lõpuks ikkagi selle koha, mille oled välja sõitnud.
Nii et veelkord moraal – kõigil on lihtsam, kui hooajalist numbrit maha ei unusta !

Toetajad