PROBAR on Estonian Cup poolmaratoni nimitoetaja järgmised 3 aastat

2013. aastal läbis vähemalt ühe Estonian Cup poolmaratoni 1070 inimest. Käesolevast hooajast on Estonian Cup rattasarja poolmaratoni nimisponsor tervislike ja kiudaineterikaste snäkkide tootja PROBAR.

PROBARi tootevalikus on 100% orgaanilisest toorainest toodetud ülitervislikud ja maitsvad vahepalabatoonid, mis sobivad nii maiustuseks, tervisetoiduks kui sporditoiduks. Sisaldavad rohkelt ka proteiini, kiudaineid ja taimset Omega3 ja Omega6.

PROBAR_logo

PROBAR Meal on müslibatoon, millele lisatud kuhjaga seemneid, pähkleid, marju, aedvilju, toorshokolaadi ja muud maitsvat. Meal iga võib asendada ka söögikorda või turgutada end kahe võistluse vahel. Meal-i on 12 erinevat maitset.

PROBAR Bolt on elektrolüütidega kummikomm, mis annab energiat misiganes tüüpi pingutuse ajal – olgu selleks siis kestvussport või pikem jalutuskäik perega. Bolt-i on 4 erinevat maitset. Bolt kommid on gluteenivabad!

PROBAR Core on kõrge proteiinisisaldusega valgubatoon, mida eriti hea tarbida peale pingutusi – proteiin aitab lihastel paremini taastuda, samal ajal saab kustutatud ka esimene nälg. Core-t on 4 erinevat maitset. Core batoonid on gluteenivabad!

PROBAR-i, mis on Estonian Cup poolmaratoni nimitoetaja alates käesolevast hooajast vähemalt 2016. aasta  lõpuni, turustab Skandinaavias ja Baltikumis Scandinavian Fuel Company.

Vaata lisaks: www.theprobar.com
PROBAR Eesti Facebooki leht: www.facebook.com/probareesti

not a round toe because round adds pounds
weight loss tips Bad Credit Home Loan To Get You Out Of Debt

Lilacs are the perfumed elderly ladies of the garden
miranda lambert weight lossAbout Styles for Short Waists

Toetajad