Oluline kokkuvõte Raplamaa maratonist

2017 aasta võistluskeskuse asukoht on muutunud. Start rajale antakse Kehtna vallast Laukataguse puhkekülast. Võrreldes Palukülaga on Laukataguse pealinnast “kõigest” 60 km kaugusel ning tegevust jagub siin ka toetajatest pereliikmetele, kes ise rajale suunduda ei plaani. Vaata lisa www.laukataguse.ee
Rada on alguses kitsas ning vältimaks suuremaid ummikuid, kasutame sarnaselt eelmise aastaga viitstarti.
Esimene stardilaine saab stardipüstoli aja, järgmistes lainetes startijatele läheb aeg käima stardijoont ületades
Kes Valgehobusemäe Hansgrohe kiirenduskilomeetri lõpus silmas ühte LCD tablood, see sai vast aru, et nii loeti üle mati sõitjaid. Raplamaa etapil on see ekraan Hansgrohe alguses. Teisisõnu – see ekraan näitab maratonidistantsil olijatele, milline on nende hetkepositsioon võistlusel.
Raplamaa etapil terviseedendust silmas pidades ennetava käigu – toome tervisekontrolli Teie juurde. Sellel laupäeval on meditsiinilabori SYNLAB spetsialistid jagamas infot tervisesportlase soovitusliku tervisekontrolli kohta, millega saab hinnata füüsilise koormuse mõju, treeningkoormuse optimaalsust ning toitumise mitmekesisust.
Kohapeal on võimalik endale soetada pakett kinkekaardina, mis kehtib kolm kuud. Maksta saab nii sularahas kui ka kaardiga ning verd saab tulla andma Teile lähimasse SYNLABi verevõtupunkti. Kohapealt paketi soetanutele kingime lisaks tasuta laboriarsti konsultatsiooni (võit 19€).
Ja kõik eramajade omanikud ning muruhooldamise sõbrad – Teile ja just Teile on Laukatagusel kohal ka Gardena aiahoolduse demo-ala. Saate tutvuda kõikvõimalike imevidinatega, mis aiaomanike elu lihtsamaks teeb.

Kohtume laupäeval Laukatagusel !

 

Toetajad