Oluline info Tallinna Rahvasõidu osalejale

Head võistlejad,

kes te olete registreeritud Tallinna Rahvasõidule, Hawaii Express Estonian Cup 3. etapile. Järgnevalt paar olulist punkti, millele sooviksin teie tähelepanu juhtida:

Asukoht: Start ja finiš on Tallinnas Ülemiste Citys, aadressil Valukoja tänav 7.
Stardid: 

  • GP 62km start kell 12:00
  • Poolmaratoni 22km start kell start kell 12:45 (NB! 12:45)
  • Maratoni 47km start kell 13:00

 

1) Parkimine võistluskeskuses

Ülemiste Citys on hästi avarad parkimisvõimalused EuroPark väliparklates. Kuigi tavapäraselt on need parklad tasulised, siis võistluspäeval on need parklad võistlejatele tasuta. Eraldi märgistust selle kohta parklates ei ole, kuid koostöös Ülemiste Cityga pole parkimise eest sellel päeval tarvis võistluskeskuses maksta. Palume parkida käesoleva kirjaga kaasa lisatud skeemil näidatud väliparklatesse.
Tallinna_parkimine

2) Pesemine!

Võistlejatele on loodud tasuta pesemisvõimalus Ülemiste MyFitness spordiklubis, mis asub vahetult võistluskeskuse kõrval. Arvestada tuleb vaid sellega, et riietuskapi lukkusid võistlejatele ei väljastata. Väärisesemed palume jätta pesemise ajaks kas oma autosse või pakihoidu võistluskeskuses.

 

3) Tallinna raja omapärad!

Tallinna raja suureks omapäraks on see, et raja esimesed ja viimased 5km kulgevad mööda asfaldit. Samas jääb sellele lõigule mitmeid järskusid tagasipöördeid ja nii tunnel kui ka sild. Erinevalt kaugemates Eestimaa kantides toimuvatest rattamaratonidest on Tallinna omapäraks veel ka see, et linnalähedastel metsaradadel, st ka rajal, võib olla tavapärasest rohkem asjasse mittepuutuvaid jalutajaid. Palume selles osas teie suurt ettevaatust.

 

4) Raudteeületus trassil!

GP ja Maratoni rada ületavad 2 korral Männikul raudteed. Juhime tähelepanu, et kui rong peaks tulema, siis peatab reguleerija võistleja mitte rongi. Seega tuleb olla selles kohas ääretult tähelepanelik ja eriti eranditeta kuulata reguleerija suuniseid. Tallinn-Rapla-Viljandi suunal on rongiliiklus küll hõre, kuid kui rong peaks tulema, tuleb seda käsitleda vääramatu olukorrana ja leppida mõningase ajakaotusega, mida see võistlejale kaasa toob – see kõik on ohutuse nimel!

 

Toetajad