November on spinnikuu !

dsc_8773
November on Spartas spinnitreeningute kuu. Lisaks sellele, et kõigi siserattatreeningute ühe korra piletite hind on 5 eurot ning kõik viis meie spinnitreenerit jagavad ühes oma tunnis kingitusi, loosime kõigi novembris spinnitreeningutes käijate vahel välja stiilse Sparta /Proteami rattariiete komplekti.
Mida teha, kui õues enam joosta ning rattaga sõita ei saa? Õige – tark ja tervislik tegu on kolida spinnisaali ning hakata suveks õhinal vankrit rautama.
Alates oktoobrist on Sparta spinnitreeningute “Rootsi lauas” valik rikkalikum kui kunagi varem, pakkudes mitmekülgset trennimenüüd ka paadunud rattagurmaanidele.
Niisiis, hiljemalt 1. novembrist tasub seada sammud meie rattasaali suunas ning uudistada – kui sa veel seda varem teinud ei ole – missuguseid väljakutseid pakuvad meie spinnitreenerid Margus Mikk, Evelin Beyer, Allan Aulik, Enn Leet ning Signe Vent.
Mis täpsemalt toimub spinninovembris Spartas?
ühe korra pääse maksab spinnitundidesse 5 eurot, nii hommikul, päeval kui ka õhtul.
kõik viis treenerit jagavad ühes oma tunnis kingitusi – milliseid täpselt ja mis tunnis, saate teada hiljem.
kõikide novembris spinnitrennides käinute vahel loosime kuu lõpus välja ühe Sparta rattariiete komplekti, mida kasutavad nii meie treenerid kui ka Protiimi rattaprofid.
samuti läheb spinnisõprade vahel loosi viis üllatusauhinda
Jaga infot oma tuttavatega ning valmistu novembrit veetma Sparta spinnisaalis kaloreid põletades ning energiat kulutades. Kohtume trennis!

Toetajad