Mulgi Rattamaratonile tuuakse Saksamaalt duširekka

Nimekas vannitoasisustuse ja sanitaartehnika tootja Hansgrohe saadab Eestisse innovaatilise duširekka, et maikuu esimesel pühapäeval toimuvast Samsung Estonian Cup Mulgi rattamaratonist osavõtjad puhtaks küürida. 

Hansgrohe juhatuse aseesimehe Richard Grohe sõnul muudab hiline kevad rattamaratoni raskeks ja rajaolud poriseks. „Innovaatiline duširekka pakub pärast sõitu sportlastele lõõgastavat ja nauditavat dušielamust,“ kinnitas ta.

dushirekka

 

Samsung Estonian Cup rattamaratonidesarja peakorraldaja Allar Tõnissaare sõnul on korraldajate ootused duširekkale kõrged. „On suurepärane, et koostöös Hansgrohega saame osalejatele pakkuda sedavõrd uuenduslikku ja mugavat võimalust end pärast raja läbimist võistluskeskuses pesta,“ sõnas Tõnissaar.

Duširekka pikkus on 13,5 meetrit ning selles asub 20 erinevat Hansgrohe dušši. Muuhulgas ka näiteks niisugused, mis tekitavad sooja vihmasabina käes seismise tunde aga ka Showerpipe süsteemid, mis pihustavad vett nii ülalt kui alt, pakkudes kümblejale topeltnaudingut.

Hansgrohe duširekka puhul on arvestatud kõrgete keskkonnahoiu nõuetega – kõik dušid põhinevad veesäästlikul EcoSmarti tehnoloogial. Eestisse ja Põhjamaadesse saabub elamusterohke duširekka esmakordselt.

Toetajad