Mulgi Rattamaratonil stardib ligi 2000 osalejat

Sel pühapäeval (06. mail) Viljandist alguse saavale Samsung Estonian Cup avavõistlusele ehk Mulgi rattamaratonile on end neli päeva enne võistluse algust registreerinud üle 1500 ratturi, kellest rohkem kui 1000 on suundumas pikale distantsile.

Kolmapäeva õhtuks oli Mulgi rattamaratoni 60 kilomeetri pikkuse sõidu stardinimekirjas 1090 ja 35-kilomeetrise poolmaratoni protokollis 437 osalejat. Kahele maratonisõidule lisaks on 6. mail Viljandi järve ääres kavas ka lastesõidud, kuhu ootame kuni 400 väikest ratturit.

Maratonieelsed päevad on Viljandimaal olnud kuivad, päikselised ja tuulised ning rada on nädalaga muutunud märksa kuivemaks. Ka võistluspäev peaks prognoosi kohaselt olema Viljandis kuiv ja vähese pilvisusega.

Mulgi rattamaratoni trass on suures osas sama, mis mullu. Samas on rajameistrid loonud rajale ka uusi lõike ja kohti, mis üllatavad neidki osalejaid, kes on Mulgi rattamaratoni sõitnud aastaid ja teavad rada juba peast. Üllatusi leiab nii Sinialliku metsast kui Holstre-Polli mägedes. Uus on ka maratoni finišipaik, mis on kolitud Viljandi staadioni kõrvale samale platsile, kust antakse ka start.

Mulgi rattamaratoni põhisõidule lähetatakse ratturid pühapäeval kell 12. Kümme minutit hiljem alustavad lapsed ning kell 13.20 stardib poolmaraton.

Mulgi Rattamaratoni stardinimekirjad avaldatakse hiljemalt reedel (4. mail).

how to put on the very best trousers for most occasions
rob kardashian weight loss Fall Into Fashion with Rhinestones

Hair jewelry is great for when you are going to a nightclub
snooki weight lossTop 10 Of The New Statement Earrings

Toetajad