Lezyne 1. Tallinna Virtuaalarvestusega Rattamaraton

Hakkame sõitma! Virtuaalarvestusega

Hawaii Express Estonian Cup 21 hooaeg saab lõpuks alguse. Start on olnud väikese hilinemisega, aga sellega seoses pikendasime kogu hooajale registreerimist kuni 31. maini.

Uuendatud kujuga nimeline number.

Disainisime rattanumbrid väiksemaks ja keskkonnasõbralikumaks inspiratsiooni saades Kolmapaev.ee tublilt korraldusmeeskonnalt. Numbritega tuleb kaasa kaks takjateipi, mis tähendab, et kogu hooaja vältel jääb ära kaablikinnitustega mässamine.

Mis peamine – kui soovid saada nimelist numbrit, registreeru kogu hooajale enne 3ndat mai ning saadame koostöös DPD-ga numbri tasuta Sulle sobivasse DPD pakiautomaati. Numbrid saadame mai kuu jooksul. Kogu hooajale registreerumine on samuti pikendatud kuni 31. maini, kuid siis juba tavanumbritega.

Esimene etapp: Lezyne 1. Tallinna Virtuaalarvestusega Rattamaraton.

Juba 3ndast maist saab hakata osalema Lezyne 1. Tallinna Virtuaalarvestusega Rattamaratoni rajal Tallinnas Nõmme ja Harku kandis. Maha on märgitud 21km rada, algusega TalTechi spordihoone lähistelt. Virtuaalse ajaarvestusega etapil toimub liidrisärkide arvestus, väljastatakse liidrisärgid ning hellitatakse võitjaid ka auhindadega!

Liidrisärkide arvestus sel aastal on järgmine:

Hawaii Express – sarja üldliider
Subaru – sarja naiste arvestuse liider
Põltsamaa – mäefiniši arvestuse liider
Hansgrohe – kiirenduskilomeetri arvestuses nii naistele kui meestele
Gardena – maratoni üldarvestuse liider
Jetoil – poolmaratoni üldarvestuse liider

Virtuaalse ajavõtuga etapilt jääb välja vahefiniši arvestuse liider, küll aga saab sellel lõigul parim ikkagi Lezyne poolt välja pandud auhinna! MySnack lastesõitude tüdrukute ja poiste arvestus saab alguse 4. Kõlleste Rattamaratoniga.

Kogu info raja, failide edastamise ning arvestuse kohta leiad siit.

Lisaks toome esile mõned olulised piirangud seoses kehtiva Covid-19 eriolukorraga. 

1. Ühel päeval tohib korraga rajal võistelda kuni 150 inimest.
Seega rajale sõitma minnes tuleb ennast registreeruda eraldi siin.
Soovitus on käia sõitmas nädala sees, sest nädalavahetused osutuvad kindlasti populaarsemaks.

2. Rajal ei tohi tekitada üle 10 liikmelisi gruppe
3. Parkimisalal tuleb täita 2+2 reeglit.
Lisaks palume autod parkida nii, et autode vahele jäetaks umbes 2 auto laiune ruum.

EuroPark on tulnud appi ning tänavu filmime kõikidest etappidest täispikkuses läbisõidu videod, mis annaks osavõtjale veel parema arusaama teda ees ootava etapi raja raskusastmest. Lezyne 1. Tallinna Virtuaalarvestusega Rattamaratoni raja klipi avalikustame peagi meie kodulehel, YouTubes ja meie Facebooki lehel.


Lisaks väike boonus.

Kui soovid soetada GPS jälge salvestavat nutiseadet, siis kõigile Lezyne 1. Tallinna Virtuaalarvestusega Rattamaratonile registreerunutele on Lezyne nutiseadmed 20% soodsamad. Lezyne tooteid küsi hästivarustatud rattapoodidest!

 

Väljakutse firmade tiimidele

Firmaspordi arvestuses on meie rattaspordi legend Riho Suun välja pannud retrohõngulise rändkarika. 1982 aastal Milanos võidetud karikast saab 2021 Hawaii Express Estonian Cup ettevõtete arvestuse rändkarikas. Firmakarikale graveeritakse võitnud ettevõtte nimi koos aastaarvuga. Auhind, mis väärib võitmist!

Toetajad