Kuum: Tallinna Rattamaraton toimub 30-kraadises leitsakus

Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja teisele etapile – 16. Tallinna Rattamaratonile on registreerunud 1702 ratturit. Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskusesse on seega eeloleval pühapäeval, koos Balbiino lastesõitude osalejatega, oodata rohkem kui 2000 suurt ja väikest ratturit.

Kollases liidrisärgis stardib 59-kilomeetri pikkuse põhivõistluse rajale Samsung Estonian Cup avaetapi võitja Alges Maasikmets ehk Massa. Erinevalt teistest Samsungi-sarja rattamaratonidest, lähetatakse Tallinna Rattamaratonil võistlejad rajale viitstartidega. Esimeses stardigrupis numbrid 1-300, seejärel minutilise vahega järgmised 200 jne.

Tallinna Rattamaratoni korraldaja Jüri Voodla juhib sõitjate tähelepanu sellele, et 4-5 kilomeetril ootab rattureid uus rajalõik. „Seal asub järsu lõpuosaga tehniline tõus, millest ülessõitmine nõuab ratturilt õigeaegseid käiguvahetusi ning ka sellele järgneval laskumisel tuleks olla tähelepanelik,“ märgib Voodla.

Premium7 vahefiniši punktid jagatakse neljale kiireimale 17-ndal kilomeetril asuval Pukimäe tõusul, mis märgib ühtlasi esimese raskema rajaosa lõppu. Jäneda suunas kulgev maratoniraja teine kolmandik on kiire ja viib sõitjad suhteliselt laugetele metsa- ja kruusateedele. Raskem rajaosa distantsi viimasel kolmandikul algab Hansgrohe kiirenduslõiguga, mis sisaldab kahte küllalt rasket tõusu ning lõpeb vahetult enne kolmandat joogipunkti Venemäel. Sealt jääb veel finišini 13 kilomeetrit, mis on traditsiooniliselt mitmekesine ja tõusuderohke rajaosa.

Tallinna Rattamaratoni rada on heas seisukorras ja kiire. Ilmaprognoos lubab pühapäevaks Kõrvemaale kuni 30-kraadist kuumust.

Võistluse stardi-finišipaik asub Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses. Erinevalt teistest etappidest algavad Kõrvemaal Balbiino lastesõidud juba kell 10:30. Alates kella 11:00-st on avatud tasuline lastehoid. Põhisõidu stardid algavad kell 12:00 ning 29-kilomeetri pikkuse poolmaratoni start on 13:20.

Lisainfo: https://estoniancup.ee/2013/stage/tallinna-rattamaraton/

Tallinna Rattamaraton_start_Foto Tanel Meos

cellufun would make practical clothes phrase to task runway finalist jillian lewis
rob kardashian weight loss Pros Tips For Building a Boat

technicity and aesthetics
weight loss tips1U Colocation And 2U Colocation

Toetajad