Jänksi lastesõitude sarja võitsid Merili Sirvel ja Karel-Georg Nõmm

Elion Estonian Cup 2011. aasta viimase osavõistluse Mulgi Rattamaratoni Jänksi lastesõitudel saavutasid oma vanuseklassis esikohad Martin Holtsmann, Melanie Lisandra Kõrran, Madis Mihkels, Karel-Georg Nõmm, Kärol Britt Nõmm, Merili Sirvel, Ilona Tasane, ja Melvin Teepere. Kokku osales Mulgi Rattamaratoni lastesõitudes 237 last.

Mulgi Rattamaratoni Jänksi lastesõitude tulemused:

Tüdrukud 7-8 eluaastat: Kärol Britt Nõmm, Elina Tasane, Annabrit Prants

Poisid 7-8 eluaastat: Madis Mihkels, Sten Siida, Laur Mägi

Tüdrukud 9-10 eluaastat: Ilona Tasane, Anni Jalakas, Sarah Hürden

Poisid 9-10 eluaastat: Martin Holtsmann, Stefan Lootus, Martin Mihkel Meidla

Tüdrukud 11-12 eluaastat: Merili Sirvel, Kärt Lang, Merilin Jürisaar

Poisid 11-12 eluaastat: Karel-Georg Nõmm, Karl Brent Premet, Oliver Jürgenson

Mulgi Rattamaratoni Jänksi lastesõitudes võistlesid lapsed 620 meetrisel ringil, mida 12-aastased poisid ja tüdrukud sõitsid kolm korda, 10-aastased kaks korda ning 8-aastased lapsed läbisid ühe ringi. Kõige väiksemad ratturid lsõitsid Tillusõidus 200 meetrist distantsi.

Jänksi lastesõitudes võistlesid lapsed läbi suve kaheksal osavõistlusel, kokku seitsmes vanuseklassis. 11-12 aastaste laste vanuseklassis peeti Vudila punktiarvestust, kus sarja üldvõidu saavutasid kõik kaheksa etappi võitnud Merili Sirvel ja poistest Karel-Georg Nõmm. Kõik väikesed ratturid, kes käesoleva hooaja jooksul osalesid vähemalt viiel etapil said auhinnaks Jänksi sümboolikaga meene Maag Piimatööstuselt.

Jänks on Eestimaisele kapitalile kuuluva Maag Piimatööstuse kaubamärk. 100% kodumaisest värskest toorainest valmistatud Jänksi kohukesed ja jogurtishake’id ei sisalda sünteetilisi toiduvärve ning on säilitusaineteta. Jänksi jogurtijookides on lisaks organismile kasulikud probiootilised Lactobacillius acidophilus, Bifidobacterium ja Lactobacillus paracasei piimhappebaktereid, lisaks on Jänksi jogurtijookide sari tunnistatud Eesti Parimaks Piimatooteks ning pärjatud tunnustatud Eesti Maitse- ja Pääsukesemärgiga.

which involves fluid movements done in a rhythmic fashion
weight loss tips The Features of Sciphone i68 4g Mobile Phone Series

interesting textures including seersucker from Mint
quick weight lossCan Gap Regain Its Luster

Toetajad