HWXPRSS Estonian Cup ning sporditoidu brändi Science in Sport koostöö jätkub

sis_artiklifotoEstonian Cup osalejaid ootab sel hooajal ees teekond Kuusalu kandi Valgejõe orgudest Laiuse mäeni Jõgevamaal.
Tervel rännakul on etappide värskenduspunktides käepärast Science in Sport (SiS) kaubamärgi spordijoogid ja energia.

SiS kutsub spordisõpru, sealhulgas ka Estonian Cup osalejaid üles keskkonnasõbralikule suhtumisele. Tühi taara ei ole täis pakendist raskem. Tühi geelipakend tuleb jätta selleks ette nähtud alasse värskenduspunktides või viia finishisse. Keskkonnateadlikku Estonian Cup osalejat tunnustab SiS omalt poolt: tuues peale etapil finisheerumist 5 tühja SiS geelipakendit SiS esindustelki lunastab osaleja endale spordijoogipudeli.

VEENDU MEIE VIDEO VAHENDUSEL, et rattamaratoni ON võimalik edukalt läbida kooskõlas loodusega.

SiS on ühendkuningriikide päritoluga sporditoitude tootja aastast 1992. Brändi tootevalikus on tippsportlaste poolt heaks kiidetud ja teaduslike uuringute alusel välja töötatud spordijoogid ja -söögid. Estonian Cup etappidel on osaleja käeulatuses maailmataseme tooted.

14526888034182016 aastal on SiS esindatud tippratturite seltskonnas: rahvusvaheliselt tuntud ratturite klubi Team Sky valikus on käesoleval võistlushooajal just SiS tooted.

World Tour klubi 29 sõitjal kulub eesoleval hooajal näiteks 24 tuhat energiageeli, 8 tuhat energiabatooni ning üle 3000 valgubatooni.

Ka Eestis on SiS harrastajate, tippratturite, triatleetide ja tugevamate spordimeeskondade eelistatuim valik.

SiS kaubamärgi maaletooja Baltikumis on Scandinavian Fuel Company.
Web ja blogi: www.geelijaam.ee

FB: Science in Sport Eesti

Toetajad