Hooaja viimane Samsungi rattamaraton toimub sel laupäeval Elvas

Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja käesoleva hooaja viimase, distantsilt kõige pikema rattamaratoni start antakse eeloleval laupäeval Elvas. Täna südaööni saab veel registreerida 12. Elva Rattamaratonile soodushinnaga.

Samsung Estonian Cup seitsme etapi kokkuvõttes on sarja üldvõidu endale taganud Caspar Austa. Elvast pärit ratturi ja tänavuse Eesti maastikurattameistri võimas esitus käesoleval hooajal on Austale kindlustanud Samsungi-sarjas ka Premium7 aktiivseima ratturi liidrisärgi. Järgnevate poodiumikohtade osas on kõik lahtine ning need jagatakse 72,65 kilomeetrisel distantsil laupäeval. Naisratturitest tõusis enne otsustavat kaheksandat etappi uueks liidriks Greete Steinburg.

Võistkondlikus arvestuses lähevad Elvas liidripositsiooni kaitsma Extreme Sport ratturid. Naiskondadest pannakse viimasel etapil jõuvahekorrad paika Rakke Fuji/Expert Rakvere ning praegu veel liidripositsioonil oleva TÜ ASK-i vahel.

Elva Rattamaratoni start on traditsiooniliselt kell südapäeval, kui Elva kesklinnas sööstab rajale rohkem kui tuhat ratturit. Kümme minutit hiljem alustatakse võistluskeskuses Gutta lastesõitudega ning 13:30 stardib AXA poolmaratoni 38,6 kilomeetri pikkusele võistlusmaale veel ligi pool tuhat ratturit.

Raja 30-ndal kilomeetril asub Everesti kiirenduslõik, kus ühe kilomeetrisel, kiirel allamäge laskumisel, fikseeritakse kõigi ratturite aeg. Laskumisele järgneb järsk ja pikk tõus, mille tipus jagatakse neljale esimesele omakorda Premium7 aktiivseima ratturi punkte.

Ühtlasi selguvad Elva Rattamaratonil viimased 10 nime, kes osalevad Hondakeskus Catwees poolt väljapandud auhinna – sõiduauto Honda Civic üheaastase kasutusõiguse loosis.

Samsung rattamaratonide sarjas tänavu kõik kaheksa osavõistlust läbinud ratturitele on korraldajate poolt välja pandud „raudsete meeste- ning naiste“ auhinnad. Samuti saavad kingituse kõik need lapsed, kes on osalenud käesoleval hooajal vähemalt viiel Gutta lastesõidul.

This will relax the fabric and color of your jeans
weight loss tips Use in Solar Thermal Technology for Energy Generation

maggie isle time intensive sleeve clothing polo
miranda lambert weight lossPricing Strategies for the Apparel Industry

Toetajad