Hooaja esimene etapp on valmis sõitmiseks

Hawaii Express Estonian Cup 2022 Lezyne 2. virtuaalarvestusega Tallinna Rattamaratoni rada on avatud ja ootab sõitjaid. Rada, stardi ja finišiga Jõelähtme Rahvamaja juurest, on kaardistatud ja tähistatud.

Rada kulgeb maalilisel Põhja-Eesti loopealsel ja pahupidi pööratud kaevandusmaastikul, kus sõitmine on meeleolukas ning vaheldusrikas.

On nii asfaltit, kruusa, singleid kui ka fosforiidikaevanduse teravaid nõlvasid.

Esimesed mõned kilomeetrid kulgevad mööda asfalti, peale mida saab hakata sõitma ringe. Vastavalt registreeritud distantsile tuleb sõita kas 1, 2, või 3 ringi.

Rada on minimaalselt tähistatud, seega on oluline GPS kaardi järgi sõitmine (rattakompuutrisse või nutitelefoni sobivat gpx faili saab allalaadida etapi lehelt). Olenevalt ümbritsevast keskkonnast on kasutatud kolme erinevat märgistust: neoonkollast värvi puudel, Hawaii Expressi kirjadega linte okstel ja neoonkollaseid nooli teekattel. Märgistamisel on lähtutud loogikast, et tähistatud on ristmikud ja mahapöörded teelt või rajalt. Ilma mahapöördeta lõikudel aga ei pruugi pikemat aega ühtegi märgatavat tähistust olla.

Enda sõidu tulemust saad Estonian Cupi lehele üles laadida vahemikus 25.04-15.05.

Et oleks lihtsam rada leida, siis sellel perioodil on ka mitmeid juhendajaga sõitmisi algusega Jõelähtme Rahvamaja juurest.
Kolmapäeval 27.04 kell 19.00
Laupäeval 30.04 kell 11.00
Kolmapäeval 4.05 kell 19.00
Laupäeval 7.05 kell 11.00

Kolmapäeval 11.05 kell 19.00

Oluline: rada on avatud liiklusega ja sõitjad peavad enda ohutuse tagamiseks lähtuma liikluseeskirjadest!

 

Näeme rajal!

Toetajad