Honda Civic üheaastase kasutusõiguse võitis harrastusrattur Erik Valdmaa

Samsung Estonian Cup 12-nda hooaja lõpetamisel ööklubis Venus Club loositi sõiduauto Honda Civic üheaastase kasutusõiguse harrastusrattur Erik Valdmaale.

Publiku silme all valis fortuuna 80-st sedeli hulgast esmalt autoloosi finaali 10 nime. Teiste seas osutusid finalistide hulka valituks ka rattasarja võitja Caspar Austa ning naistearvestuse parim Greete Steinburg. Autoloosi lõppvaatuses langesid nimekad ratturid üksteise järel konkurentsist ning raadio SkyPlus saatejuht Kirsti Timmer tõmbas otsustaval hetkel Honda loosikastist harrastusrattur Erik Valdmaa nime.

Autovõitja Erik Valdmaa on üks neist 324-st ratturist, kes võtsid 2012. aastal osa kõigist Samsung Estonian Cup kaheksast rattamaratonist. Erik Valdmaa tulemuseks jäi sarja üldkokkuvõttes 460 koht, 1807 tulemuse kirja saanud ratturi seas.

Hondakeskus Catwees juhatuse liikme Andres Antsovi sõnul on üheksanda põlvkonna Honda Civicu 5-ukseline mudel sportilik, ökonoomne ja turvaline auto, mis pälvis Euro NCAPi testis maksimaalsed viis tärni. „Usume, et väljaloositud Honda Civic, milles on ühendatud needsamad omadused, mis toovad edu rattamaratoni rajal, annab treenimiseks ja rattasarjas osalemiseks veelgi suuremat indu nii auto võitjale kui kõigile Estonian Cup rattasarjast osavõtjatele,“ sõnas Antsov.

Hondakeskus Catwees poolt välja pandud auhinna väärtus on liising- ja kindlustusmakseid arvestades 8500 eurot.

The designs are patterned
miranda lambert weight loss Review of the Hilton Fashion District Hotel

and Band of Outsiders
weight loss tipsHigh Heel Shoes Defines Seduction For Women

Toetajad