Hauka Laada rattamaratonil saab pulli !

Kindlasti on paljud Estonian Cup osalejad sõitnud siin või mõnes muus sarjas Elva, Otepää või Karujärve maratone. Aga mida kujutab endast 2018 hooaja uustulnuk Hauka Laada rattamaraton?
Esitasime etapi peakorraldajale Unno Niidule viis küsimust, et eesootavast veidi aimu saada. Eestimaa võib tunduda väikene, aga seestpoolt on ta hiigelsuur. Keeli meil juba jagub…

Hauka Laada maraton – nimi viitab laadale, kuidas need omavahel seotud on, kas võidusõit käib turulettide vahel?
Vastas tõele – maraton on parhilla tuul samal aol stardiga linna veerel oleval staadionil. Laadaplatsini om säält 600 m.

Estonian Cup sarja uustulnukana – millega meelitate?
Parhilla saami välla ütelda tuud, kes egänes võit, olko valmis avvuhindu saama – GP avvuhinnas om ehtne pull.

Kui pere kaasa võtta, kas nemad saavad samal ajal laadal olla?
Pereh ja sõbrah üten õgäl juhul. Päävätsele laadamelulõ lisas saa jäia nautma õtakul toimuvat Hauka Laada staationikontserti kos mängvä Eesti parõmba bändi.

Milline maastik sõitjaid ees ootab, millise olemasoleva EC etapiga see umbkaudugi sarnaneb?
Loodus om vaheldusrikas ja kulgõs Antsla valla ja Karula rahvuspargi tiidel ja matkarajoil. Maastik om kõge lähedasõmb Otepää etapilõ. Rajameistri om Niidu Robi, kellel om oleman para tiidmine ka sõitjana.

Eri kalendrites on nädalase vahega sealkandis kaks rattamaratoni, mis selle asja mõte on? Kas ja kui palju omavahel rajad kattuvad?
Estonian Cup sarjah tulõ marathon Hauka Laada nime all.
Nätal inne om Rattaliidu kalendrihhe kantu esihsaisev rattavõistlus, kohe om oodatu ka kõik rattasõbrah. Katõ kõnõalutso maratoni stardipaik om 15 kilomeetrit ütstõsõst kaugosel.
Kaika rattamaratoni võistluskeskus om Kaika külan, Karula rahvuspargin.
Hauka Laada rattamaratoni start Antsla staadionilt, kost arvatah mindäs kah Karula rahvusparki. Kaika rattamaratoni korraldas Hauka Veloklubi, kiä ei olõ seotu Estonian Cup Hauka Laada rattamaratoni kõrraldamisega nigu infoks saadetu meilin ütlemi.

Meie uudiskirja sattus kahetsusväärselt sisse viga nende kahe ürituse kirjeldamisel. Kindlasti ei soovinud me oma infoga kedagi eksitada ning soovime edu Hauka veloklubile 4.augustil toimuva Kaika rattamaratoni korraldamisel.

 

Toetajad