Gutta lastesõitude tulemused Elvas ja 8 etapi kokkuvõttes

Gutta lastesõitudel Elva Rattamaratonil osales kokku 168 väikest ratturit.

Kõige vanemate laste arvestuses ehk kuni 12-aastaste poiste seas võidutses Hiiumaa poiss Karmo Kutser, kes kindlustas endale tänase võiduga esikoha ka üldarvestuses. Teiseks tuli Elvas Kert Rainis Kentel ning kolmandale kohale Agu Joosep.

Kuni 12-ne aastaste tüdrukute seas võidutses Elvas Indra Kutser, teise koha teenis Piret Pung ning kolmandaks tuli Ilona Tasane. Tüdrukute üldarvestuses jäid esikohta jagama Indra Kutser ning Ilona Tasane, kes teenisid võrdselt 497 punkti.

Kuni 10-ne aastaste poiste seas oli Elvas parim Sander Stimmer. Teise koha teenis Madis Mihkels ning kolmandaks tuli Risto Loorits. Sama vanuse tüdrukute parim oli Anni Jalaks, kes edestas Aidi Gerde Tuisku ning Anet Sirvelit.

Kuni 8-aastaste poiste sõidu võitis Elvas Martin Krusemann ning tema kannul lõpetasid Lauri Tamm ja Laur Mägi. Samas vanuses tüdrukute seas võidutses Berit Hiie, kes finišijoone ületades jättis lähimatena selja taha Annabrit Prantsi ning Õnnela Rondeau.

Kokku osales Gutta lastesõitude kaheksal etapil 2012. aasta Samsung Estonian Cup rattasarjas keskmiselt 193 väikest ratturit igal etapil. Kõik lapsed, kes osalesid hooaja jooksul vähemalt viiel Gutta lastesõidul, on korraldajate poolt ära teeninud kingituse.

and even sweating
snooki weight loss Best Paying Careers For Women

that might then actually mess up the main article page as well
miranda lambert weight lossGlove It SILVER SCROLL WOMEN’S GOLF GLOVE

Toetajad