Fruit Xpressi viljad aitavad värsket vormi hoida!

fruitxpress

Kui soovid, et hea vorm püsiks kogu Estonian Cup`i maratonisarja, siis tasub süüa ohtralt värskeid puuvilju, köögivilju, salateid ja marju! Fruit Xpressi uuest e-poest fruitxpress.ee saad neid Tallinnasse ja Harjumaale lihtsalt ning mugavalt tellida. Kui kasutad 6. maini promokoodi ESTONIANCUP, kingime Sulle 2 kg mahlavilju!

Fruit Xpressi e-poe valikus on nii lihtsamaid puuvilju nagu õunad, pirnid, banaanid, aga ka eksootilisi vilju, mida poelettidelt juba ei leia – sõrmlaim, passion, limequat, draakonivili, jt. Köögiviljadki on rikkalikult esindatud nii erinevate juurikate, salatite, ürtide ja seente kaudu. E-marjapeenar on lookas maasikate, mustikate, vaarikate, põldmarjade jt vitamiinipommide all. Praegu pakume kõige parema hinnaga mustikaid – ostes 2 kasti mustikaid, saad transpordi tasuta! Nii maksad kilo eest vaid 13.95 (tavahind 20).

Kvaliteetsed viljad hobikokale ja profile!

Kuna Fruit Xpress on ise puu-ja juurviljade maaletooja, siis on valikus kõige kvaliteetsemad ning värskeimad annid. Meie välispartneritega on koostöö kestnud juba aastaid, nii on neile teada, millise kvaliteedi ning värskusastmega tooteid soovime. Näiteks tulevad kirsstomatid ühe ja sama kasvataja käest ning neil on magus maitse ka talvel. Lisaks tavatarbijatele varustame värskete viljadega Eesti tipprestorane. Nii saab Tai köögi peakokk meie valikust kalganijuurt, mida kuskilt mujalt ei leia. Loodame, et uue e-poe põnevad ja maitsvad viljad annavad kokkamisindu ka seni pliidist eemale hoidnutele.

Saada kinkekorv sõbrale või koostööpartnerile!

E-poe valikus on ka kinkekorvid lihtsamatest kuni eksklusiivseteni välja. Nii on tähtpäeval hea koostööpartnereid või sõpru meeles pidada. Võid ju Sinagi nt oma trennikaaslast mahlaka viljakorviga üllatada.

Teeme koostööd ka erinevate Eesti firmadega, kes tellivad värskeid puu-ja köögivilju kontorisse omatöötajatele nö tervisepäeva raames. Kui tunned huvi ka oma ettevõtte töötajate tervise vastu, siis küsi meilt pakkumist koos püsisoodustusega, saada kiri pood@fruitxpress.ee

Promokoodiga 2 kg mahlavilju TASUTA!
Telli fruitxpress.ee e-poest värskeid vilju ja kasuta promokoodi ESTONIANCUP, saad 2 kg mahlavilju TASUTA! Pakkumine kehtib kuni 6. maini 2016 k.a.

Toetajad