Mulgi Rattamaratoni Everesti kilomeeter asub enne veetakistust

Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja esimesel etapil Mulgi Rattamaratonil ootab ajavõtuga kiirenduslõik „Everesti kilomeeter“ sõitjaid maratonidistantsi 37-ndal kilomeetril.

Alates käesolevast aastast lisandus kõigi kaheksa rattamaratoni koosseisu kuni ühe kilomeetri pikkune ajavõtuga kiirenduslõik Everesti kilomeeter, mille läbimisaegade põhjal reastatakse kõik sõitjad ning parimad ka sarja kokkuvõttes. Everesti kilomeetri algust ja lõppu tähistavad viidad, lipud ning ajavõtumatid. Kiirenduslõigu algusest annab teada ka infotahvel pool kilomeetrit enne ajavõtu algust.

Hooaja esimesel etapil Viljandis (06. mail) asub ajavõtuga kiirenduslõik mõned kilomeetrid enne legendaarset Mulgi Rattamaratoni veetakistust. Tegemist on põlluäärse teega, mille algusosa kulgeb kergelt allamäge ning kiirenduslõigu lõpuosas on lauge tõus.

Everesti kiirenduslõigu pikkus Mulgi Rattamaratonil on üks kilomeeter, kuid järgnevatel etappidel võib Everesti rajalõik olla ka lühem. Kindlasti saab erinevatel etappidel Everesti kilomeetri profiil ja iseloom olema erinev. Oodata on tehniliselt keerulist singlit, raske tõusuga rajalõiku, tugeva põhjaga kiiret kruusateed jne.

Everesti kilomeetri kolme kiireimat ning kiireimat naisratturit ootavad auhinnad, etapi kiireim pälvib Samsungi fotoaparaadi.

taste vendors
christina aguilera weight loss Lady Gaga Is Leading a New Generation of Music

you can create the illusion of a curvier
christina aguilera weight lossHome Remedies for Cluster Headaches

Toetajad