#estoniancup #hansgrohe Raplamaa Pildimäng

Tänasel kuumal Hansgrohe Raplamaa etapil on kõigil võimalus teha Hansgrohe dušiseina juures selfie ning postitada see Estonian Cup Facebooki seinale lisades #estoniancup ja #hansgrohe
Loomulikult on usinaid selfitegijaid ootamas ka suurepärased auhinnad. Loosime välja 5 paari plätusid, 3 vihmavarju ja kõige ägedam pilt saab auhinnaks eksklusiivse Hansgrohe uue käsidušši Croma Select S Multi.

Hansgrohe kõrgtasemel disainiga käsidušš Croma Select S Multi sulandub elegantselt igasse vannituppa ja pakub suurepärast dušinaudingut. Käsidušil on innovaatiline Select nupp, millele vajutades on ülimalt lihtne ja mugav ühelt duširežiimilt teisele lülitada. Valikus on kolm erinevat dušijuga: pehme ja paitav SoftRain, tõhus IntenseRain, millle abil saab hõlpsalt juuksed šampoonist puhtaks pesta ning värskendav massaažijuga. 110mm läbimõõduga käsidušil on silikoonist düüsidega valge pihustiplaat, kroomitud korpus, ergonoomiline käepide, lihtsalt puhastatav filter ja tänu QuickClean tehnoloogiale on pihustidüüse imelihtne mustusest ja katlakivist puhastada.

Auhinnasaajad kuulutame välja nädala pärast 12.juulil.2015 Estonian Cup Facebooki seinal.

Hansgrohe ja Estonian Cup

 

Dušinauding ühe nupuvajutusega – Hansgrohe Croma Select nüüd Eestis müügil

Juhtiv sanitaartehnikatootja Hansgrohe on uuendusliku Croma Selecti tootevalikuga saavutanud uue taseme massiturusegmendis – Croma-kollektsioonile lisatud Selecti tehnoloogia muudab erinevate pihustusrežiimide ümberlülitamise lihtsaks kõigest nupuvajutusega. Croma Selecti valikus on nii käsi- ja üladušše kui ka dušikomplekte.

„Croma käsidušid on ühed populaarsemad Hansgrohe käsiduššide valikus. Uus Croma Select käsidušš on arendatud täiesti uuele tasemele – selle ergonoomiline disain ja praktiline Select-nupp annavad suurepärase kasutusmugavuse ja dušinaudingu. Lisaks on tegemist Selecti perekonna kõige soodsamate toodetega,“ ütles Hansgrohe Eesti ärijuht Andrus Asavi.

Eestis on Croma Select tootesari hetkel saadaval järgmiste Hansgrohe edasimüüjate juures: FEB-i ja  Ehituse ABC kauplusteketid üle Eesti, Bauhaus, Espak ja Wermstock Tallinnas, Decora Viimsis, Tet-ko Tartus, Pärnu REV.

Lisainfo: www.hansgrohe.ee

Toetajad