Estonian Cup alustab 24. hooaegaEstonian Cup rattamaratonide sarja 24. hooaeg on taas lähenemas.
Võistlussari algab seekord Raplamaal 11ndal mail VELOPLUS 22. Raplamaa maratoniga.
Lisaks on meil veel paar uudist.

2024 aastal muutub sari veelgi rahvusvahelisemaks.

Lisaks Valga/Valka etapile läheb mõlema riigi sarjade arvestuse ka üks etapp Lätimaalt Smiltenest. Samuti selgitatakse Solar Wheel 2. Valga/Valka rattamaratoni raames lisaks Eesti meistritele ka Läti ja Põhjamaade meistrid Gravelis

Sel hooajal ilma nimitoetajata

Paljud on ilmselt juba märganud, et oleme uuele hooajale vastu läinud ilma nimitoetajata, küll aga tegeleme sellega endiselt igapäevaselt ning loodame, et vähemalt järgmiseks hooajaks loksub kõik taas jälle paika.

Täname siinkohal sarja senist nimitoetajat Hawaii Expressi, kes vedas seda positsiooni rekordilised 9 aastat järjest. Olgu siinkohal igaks juhuks mainitud, et varasem rekord kuulus Elionile (7 aastat).

Muutunud vanuserühmad.

Seoses sellega, et koostöö Läti sarjaga on muutunud veelgi põhjalikumaks ning samuti riigi meistrivõistluste korraldamine on seadnud teatud surve meie senistele vanuserühmadele, siis oleme neid püüdnud kohandada selliselt, et meistrivõistlused saaks peetud ning ka erinevus läti vanuserühmadega poleks liialt suur. Põhjalikuma ülevaate vanuserühmade täiendustest teeme lähiajal.

Toetajad