Estonian Cup 2015 rajatutvustus: Alutaguse Rattamaraton

1. August – Matk
8. August – Võistluspäev

12. Alutaguse Rattamaraton on oma ajaloo jooksul stardi saanud nii mõnestki erinevast paigast. Algusaastatel oli selleks Jõhvi linn, seejärel Pannjärve ning edasi suunduti Kohtla-Nõmmele. Nüüdseks aga, oleme taas oma stardipaigaga Kurtna maastikukaitseala ilusate männimetsade all.
Maratonirada pakub ratturile pea kõike – Kurtna maastikukaitseala järveäärseid juurikalisi singleid, looklevaid metsa – ja suusaradu ning veidike kruusa- ning turbateid. Rada möödub ka Kuremäe kloostrist, mis on üheks põhiliseks kohalikuks vaatamisväärsuseks. Ja kui me ratturid juba Ida-Virumaale kutsume, tundub justkui kohustuslikuna viia rada põlevkivikarjääri põnevatele teedele ja radadele.
Maratoni korraldusmeeskonnas on nii rahvusvaheliste võistluskogemustega tippsportlasi, kui ka kohalikke tulihingelisi harrastajaid. Korraldame Alutaguse maratoni 12. korda ning lubame, et pakume osalejatele unikaalset ja väga mitmekülgset maratonirada.

Tule ja avasta radu Ida-Virumaal, kus Estonian Cup etapp toimub esmakordselt!

Estonian Cup 2015 Alutaguse Rattamaraton Alutaguse 2015 maraton Alutaguse Estonian Cup Alutaguse Rattamaraton 2015 estonian Cup alutaguse ja sirgala rattamaraton 2015

Toetajad