Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja üldarvestuse parimad

Eesti suurim maastikurattamaratonide sarivõistlus Elion Estonian Cup tõi maist septembrini kaheksal nädalalõpul Eestimaa erinevatesse paikadesse tuhandeid rattureid. Kokku osales 3300 ratturit vähemalt ühel Elioni-sarja etapil, neist põhisõidul 1700, AXA poolmaratonil 900 ja Jänksi lastesõitudes 700 väikest rattasõpra. Kõigist kaheksast etapist, maratoni või poolmaratoni distantsil, võttis 2011. aastal osa 278 ratturit.

Mehed
NimiVanuseklassPunkte kokku
1. Caspar AustaM8963
2. Raido KodaniporkM408959
3. Alges MaasikmetsM408955
4. Erki PütsepM8952
5. Peeter PruusU238933
6. Ivo SuurU238908
7. Riivo SchumannM8894
8. Peeter TarvisM188879
9. Tauri SelderM8878
10. Virgo KaruM408878

 

U23
NimiPunkteKoht üldises paremusjärjestuses
1. Peeter Pruus89335
2. Ivo Suur89086
3. Rainer Neidra883517

 

M18
NimiPunkteKoht üldises paremusjärjestuses
1. Peeter Tarvis88798
2. Mikk Altermann876423
3. Sten Saarnits874728

 

M40
NimiPunkteKoht üldises paremusjärjestuses
1. Raido Kodanipork89592
2. Alges Maasikmets89553
3. Virgo Karu887810

 

M50
NimiPunkteKoht üldises paremusjärjestuses
1. Urmas Karlson873329
2. Aimur Uuk850160
3. Andres Kiigemägi8134109

 

Naised ja N23
NimiVanuseklassPunkteKoht üldises paremusjärjestuses
1. Kristel KoortN238022127
2. Greete SteinburgN237864147
3. Ivika LaineveeN237746165
4. Inge KoolN7363219
5. Daisi RistN237047276
6. Rita ToomeN6937289
7. Laura SoomeN6596347
8. Karin RediN236446364
9. Laura LepasaluN6306385
10. Maarja KuuskvereN6301390

 

Premium7 aktiivsustabel
1. Erki Pütsep20Alpha Baltic/Unitymarathons.com
2. Alges Maasikmets20Extreme Sport
3. Allan Oras14Rietumu-Delfin

 

VõistkondPunkte
1. Extreme Sport1185
2. ARCTIC SPORT CLUB I1163
3. Nissan ProShop Team1120

 

NaiskondPunkte
1. Rakke Fuji/Expert Rakvere1185
2. TÜ Akadeemiline Spordiklubi1164
3. Haanja RK Haraga1140

Kõigist kaheksast põhisõidust või AXA-poolmaratonist osavõtnud ratturid, keda 2011. aastal oli põhisõidus ja poolmaratoni distantsi peale kokku 278 inimest, saavad sarja korraldajatelt tunnustuseks Raudmehe auhinna. Kus ja millal Raudmehe auhinna kätte saab, teatavad korraldajad lähiajal täiendavalt.

Lisainfo,
Allar Tõnissaar
Elion Estonian Cup peakorraldaja
Tel 50 14 427

as a short woman
weight loss tips studded Maison Martin Margiela collaboration debut in New York

a China based provider of men business casual apparel
christina aguilera weight lossA Tribute To Linda Mccartney

Toetajad