EC sarja teadaanne

Head Hawaii Express Estonian Cup 2020 osalejad ja oodatud osalejad!

Olukorras, kus küsimusi on rohkem kui vastuseid, püüame Teile anda aeg-ajalt lühikest tagasisidet meie mõtetest ja otsustest, mis tulenevad Vabariigi Valitsuse eriolukorra hetkeseisust ja UCI (Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu) või Eesti Jalgratturite Liidu otsustest.

Lähtume puhtalt riiklikest eriolukorra nõuetest. Hetkel ei ole mais toimuvaid spordiüritusi veel lõplikult ära keelatud, mistõttu me arvestame endiselt nende toimumisega.

Kui maikuu üritused siiski ära keelatakse, on esialgne plaan neid etapikaupa sügise poole lükata. Vastavalt aga EJL hiljutisele ettepanekule mitte kogu rattakalendrit kuhjata tänaseks teadmata lühikesse perioodi, kutsuti ürituste korraldajaid aprilli ja maikuu üritusi pigem ära jätma kui edasi lükkama. Kaalume küll seda varianti, kuid näeme võimalusena ka sarjasiseseid kuupäeva või asukoha muudatusi, kui olukord tõesti seda nõuab.

Kas sarjaks registreerumist pikendatakse? Jah, sarjaks registreerumise aega pikendatakse ning see pannakse lukku kaks nädalat enne esimest reaalselt toimuvat etappi.

Kui osa etappe või terve sari sel aastal olude sunnil ikkagi ära jääb, on plaanis osalustasud kanda üle järgmisse aastasse.

Hoiame Teid jookvalt kursis, kas ja kui palju etappe toimub.

Hawaii Express Estonian Cup
korraldustoimkonna nimel
13.04.2020
Allar Tõnissaar
info@proklubi.ee
5014427

Toetajad