Avasta Eestimaad ja võrdle Hiinaga !

Hawaii Express Estonian Cup ja elamusreiside korraldaja &Moments Seiklusreisid kutsuvad kõiki ratta seljas loodust nautima.
Osaledes sellel hooajal Shimano matkasõitudel, võid olla just Sina see õnnelik, kes oktoobrikuus &Moments Seiklusreidide kulul ja matkajuht Wend alias Priit Kuuse juhtimisel Hiinat avastab.
Shimano matkasõidud on nädal enne Estonian Cup võistluspäeva samadel radadel toimuvad ühisveeremised. See on tasuta ja seal pole ühtegi kaotajat.
Igal matkasõidul ennast kohapeal ära registreerunud rattur saab loosirattasse ühe hääle. Kaks matkasõitu annavad juba kaks häält ja nii edasi.
Tulenevalt vajadusest vormistada võitjale viisa ja ajada korda muu paberimajandus, peame loosimise tegema seitsmenda matkasõidu järel – taasiseseisvumispäeva õhtuks kahekümnendal augustil heliseb kellegi taskus siis telefon ning Hiina rattamatk ootab.
Anname võitjale aega 48 tundi oma jah-sõna ütlemiseks, vastasel juhul valime välja loosirattas järgmise õnneliku.
Shimano matkasõidud algavad selle hooajal kõikjal keskpäeval, nimi läheb loosirattasse siis, kui olete ennast matkasõidul osavõtjana kohapeal kirja pannud.
2016 matkasõitude kalender, millest osavõtmine annab loosirattasse hääle:
23.04 – Kuusalu matkasõit (Harjumaa)
07.05 – Vooremäe matkasõit (Tartumaa)
28.05 – Lähte matkasõit (Tartumaa)
25.06 – Raplamaa matkasõit
16.07 – Põleva Kivi matkasõit (Ida-Virumaa)
06.08 – Valgehobusemäe matkasõit (Järvamaa)
20.08 – Jõulumäe matkasõit (Pärnumaa)

wend_priit_kuusk

Fotol: &Moments Seiklusreisid Hiina reisijuht Wend alias Priit Kuusk.

Toetajad