3 küsimust Caspar Austale

Caspar_Austa

3 küsimust värskele talikrossi meistrile ja suvise Elva etapi peakorraldajale Caspar Austale.

Elva – tagasi Estonian Cup sarjas, kas teete uutmoodi või jätkate seal kus kunagi pooleli jäi?
Võrreldes eelmise korraga kui Elva etapp oli EC sarjas ,siis sellega võrreldes rada hoopis teises suunas .Elva maraton oma fenomenilt on alati olnud kiire ja sõidetav, seda me tahame pakkuda ka see aasta. Paljudele on see meeldinud ja loodame, et ka see aasta saab nii olema.Stardi ja finishi paigaga ikka Elva kesklinnas  kus esimesed kilomeetrid lähevad mööda laia teed, nii et ka tagumised startijad saavad hea vormi korral ette trügida ja silesäärtega koos võidu sõita. Küll aga pakume eliidile tehnilisemat ja pikemat GP rada, mis paneb ka kõige nõudlikuma rattasõbra oskused proovile.
Tallinna inimesed – kui keegi sealt tuleb ja pere kaasa võtab, mida saavad pereliikmed teha sel ajal kui pereisa maratoni sõidab?

Elva maraton toimub keset suve, 29ndal juulil. Stardi ja finishi ala on Elva kesklinnas Arbi järve ääres – seega meeldivamat puhkust ei saagi olla kui järve ääres ujuda ja samas ka kõrgetasemelist võistlust jälgida.

Olles ise korraldustiimis – kas konkurendid saavad kergemalt hingata, et sa ei stardi või n-öelda “puhaku jalga” ?
Loodame kokku ajada maarjamaa kõvemad jalad. Kindlasti olen ka ise rajal ja võidu nimel kõrges mängus. Ikkagi oma kodus ja oma raja peal.

Toetajad